Rozwiązanie konkursu “Business Traveller Awards 2014”.

Autor tekstu: , Data publikacji:

Poniżej publikujemy listę haseł, które – decyzją redakcyjnego jury – wygrały w konkursie Business Traveller Awards 2014. Z wygranymi skontaktujemy się na podany w ankiecie adres e-mail w celu ustalenia adresy wysyłki nagród.

W naszym konkursie do wygrania były dwa podwójne weekendowe vouchery do hoteli Krasicki oraz Hotel Poziom 511, dwa pióra Visconti, dwie skórzane torby biznesowe marki Cholewiński oraz skórzany portfel tej samej firmy.

Nagrodzone hasła (chodziło o napisanie, z czym kojarzy się Państwu nazwa Business Traveller)

Pióra wieczne Visconti:
1. Rzetelna informacja na temat wyselekcjonowanych usług podróżniczych i produktów biznesowych najwyższej klasy.
2. Hasło Business Traveller kojarzy mi się z profesjonalnym i dobrze zorganizowanym człowiekiem. Świadomym swojej pozycji i cenionym na rynkach. Poszukiwaczem wrażeń i emocji w podróży. Zawsze gotowym na podbój świata.

Podwójne vouchery na weekendowy pobyt w hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim
3. Business Traveller otwiera okno na świat. Inspiruje, poleca i  zachęca pokazując sprawdzone rozwiązania, nie tylko biznesowe.
4. Business Traveller – wszystko czego potrzebujesz, by podróż biznesowa, stała się przyjemnością,

Podwójne vouchery na weekendowy pobyt w Hotelu Spa Poziom 511
5. Business Traveller to portal i czasopismo, ktore podpowie co/jak/gdzie – pewnie/szybko/niezawodnie. Klasa biznes sama w sobie!
6. Najlepszy hotel dla przedsiębiorcy? Najlepsze linie lotnicze z klasą biznes? Najlepszy kierunek na wypoczynek? Business Traveller. Setki stron i inspiracji do zorganizowania podróży służbowej, realizacji pasji i spędzenia wakacji

Torby biznesowe marki Cholewiński
7. Business Traveller – drogowskaz dla managerów w podróży
8. Business Traveller to profesjonalne spojrzenie na turystykę biznesową, to zawsze aktualne dane i trafione prognozy na przyszłość. BT kreuje trendy w sektorze podróży biznesowych.

Portfel marki Cholewiński
9. Gdyby madryckie trio posłów czytało Business Traveller nie byłoby żadnej afery – wiedzieliby jak dojechać na czas i spędzić miło czas z żonami.

Oprócz nagród głównych przyznaliśmy także pozostałym wyróżnionym uczestników 8 półrocznych prenumerat. Wszyscy zostaną powiadomieni poczta elektroniczną.

Redakcja Business Traveller Poland

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.