Najlepsze hotele w Polsce według HRS

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rusza kolejna, czwarta już edycja plebiscytu hotelowego w Polsce „Hotel Roku 2015”. Rok temu tytuł „Hotelu Roku” zdobył Pałac Wiechlice w Szprotawie. Wyniki tegoroczne - w maju.

Spośród wszystkich hoteli znajdujących się na platformie HRS.pl do udziału w plebiscycie „Hotel Roku 2015” zakwalifikowano ponad 100 hoteli. O nominacji decydowały ankiety i opinie pozostawione przez gości, którzy za pośrednictwem portalu HRS skorzystali z usług danego hotelu. – W tym roku przygotowaliśmy nową stronę plebiscytu www.hotelroku.com dostosowaną do potrzeb użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych – podkreśla Artur Lisowski – dyrektor marketingu HRS Polska, pomysłodawca plebiscytu.

W tegorocznym plebiscycie „Hotel Roku 2015”, na stronie www.hotelroku.com, goście mogą głosować na hotele w kategoriach: Biznes, Business Tariff, Ekonomiczne, HRS Deals, Luksusowe i Design, MICE, Najlepszy Serwis, Pałace i Zamki oraz Premiera. „Hotelem Roku” zostanie obiekt, który spośród wszystkich kategorii otrzyma najwięcej głosów. Głosowanie rozpoczęło się 26 stycznia i potrwa do 15 maja 2015 roku. Listę laureatów poznamy podczas uroczystej gali finałowej w maju 2015 roku.

Dotychczasowymi zwycięzcami plebiscytu Hotel Roku zostały: Pałac Brunów (Hotel Roku 2012), Hanza Pałac Rulewo (2013) oraz Pałac Wiechlice (2014), obecnie Akzent Hotel Pałac Wiechlice.