Pałac Komierowo. Dyskretny urok luksusu

Autor tekstu: , Data publikacji:

Pałac Komierowo - jedyne takie miejsce na mapie Polski gdzie w murach pieczołowicie odrestaurowanej rezydencji Rodziny Kamierowskich  przeplata się  1000 letnia historia Rodu i dyskretny urok butikowego luksusu.

Hotel z wyrafinowaniem łączy w sobie luksus, intymność i znakomity serwis . Na terenie 16 hektarowego parku znajdują się 2 korty tenisowe, siłownia zewnętrzna, domek saunowy z jacuzzi, bulodrom, 3 stawy i 2 km ścieżek z podłożem dynamicznym – idealnym dla wymagających biegaczy.

Komierowo to nie tylko wyjątkowe miejsce na historycznej mapie Polski, to także rzadkie połączenie programu odchudzającego i jakości premium jego wykonania. Kilka razy w roku organizowane są tygodniowe programy Slim-Fit-Vit, nad którymi czuwa sztab specjalistów – od szefa kuchni we współpracy z dietetykiem, przez trenerów fitness, po trenerów tenisa i masażystów. 4 razy w roku odbywają się także programy Yoga Retreatment, gdzie pod okiem jogina z Indii można złapać oddech i odpocząć od codzienności.

Pałac położony jest na Krajnie tuż obok Tucholi – serca Borów Tucholskich. W zimie, kiedy za oknem mróz i słota warto po wyśmienitej kolacji odbyć seans w suchej saunie, a następnie wskoczyć do stawu nacierając się jeszcze po drodze śniegiem. Po takim zahartowaniu udać się do klimatycznej piwnicy win lub odbyć masaż gorącymi kamieniami.

W dzień warto przejechać rowerem okoliczne pola, łąki i lasy, żeby poznać, jak dotąd mało popularną, ale przepiękną Krajnę, pełną dzikich zwierząt i zapierających dech widoków.

Gastronomia Pałacu to osobny rozdział w tej niezwykłej podróży. Szef Kuchni działający w duchu slow food uraczy nas takimi specjałami jak np. Sum jeziorny pieczony w piecu z czosnkiem i koperkiem wyłowiony z własnego stawu, Stek z bydła szkockiego ,,Tomahawk” czy Kujawska zalewajka na żytnim zakwasie z okraszonym puree i kremowym żółtkiem. Chrupiące dodatki jak na przykład sałata rzymska czy świeże pomidory hodowane są w przypałacowym ogródku szefa.

Tradycją staje się też turniej tenisowy Komierowo Tenis Cup, który 2 lata temu zapoczątkowali znani polscy aktorzy z Aktorskiego Klubu Tenisowego.

Dla tych, którzy bardziej pragną intymności polecamy uczynić Pałac swoim domem chociażby na weekend. Wyłączność gwarantuje całkowite wyłączenie usług dla innych Gości i pełną dostępność personelu 24h na dobę jednocześnie zapewniając pełny komfort w celebracji uroczystości rodzinnych i biznesowych.

Dla zapracowanych, którzy późno kończą swoje obowiązki w mieście polecamy lot helikopterem. Tylko 45 min z Warszawy.

KONTAKT:
Pałac Komierowo
Komierowo 1
89-400 Sępólno Krajeńskie
https://palackomierowo.com