LEVEL27 – nowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy

Autor tekstu: , Data publikacji:

level27 to stylowa przestrzeń, w której oderwiesz się od codzienności. Impreza do białego rana wkroczyła na dosłownie wyższy poziom. Unikatowy widok na Warszawę sprawi, że wschody i zachody słońca staną się wyjątkowe i będą Ci bliższe bardziej niż kiedykolwiek.

Blisko 800 m2 nowoczesnych wnętrz, wszechobecny kolor szlachetnej miedzi, żarówek żarowych Edisson i zielonego mchu nadają wnętrzu unikalnego charakteru. Porywające brzmienie muzyki, niebanalne drinki i w końcu podłoga ułożona z 200 tysięcy monet euro centów, sprawią, że na długo zapamiętasz to miejsce i będziesz do niego wracać.

Okrągły, przestrzenny taras z niesamowitym widokiem na panoramę Warszawy to kulminacyjne miejsce klubu. Siedząc w loży, do późnego wieczora można napawać się wspaniałym widokiem, by później wkroczyć na parkiet i oddać się zabawie pod gołym niebem. Celem przyświecającym level27 jest wejście na najwyższy poziom relaksu i rozrywki.

Klub Level 27 - taras z widokiem na panoramę warszawy

Wewnętrzna część klubu to idealne miejsce dla osób, które preferują kameralne wnętrza.
level 27 sprawdzi się również jako miejsce na event lub spotkania w większym gronie.

Pokazy taneczne na barze, występy z żywym ogniem połączone z występami wokalnymi to tylko namiastka atrakcji jakie czekają na gości w level 27.

 

level 27

 

„level’s Angels” – to najnowszy cykl imprez, podczas, których zaproszona gwiazda wciela się w rolę “Aniołka” niczym z pokazu Victoria’s Secret! W klubie odbywają się również imprezy tematyczne.

 

level 27

 

W level27 staff team nie tylko wie, czym jest perfect serve ale również pokaże Gościom, na czym polega dobra zabawa! Bookingi są doskonale zaplanowane, a kreatywni DJ-e zadbają o to, by impreza trwała aż do wschodu słońca.

 

level27.pl
Al. Jerozolimskie 123a
Millennium Plaza, 27 piętro
02-017 Warszawa, Polska
REZERWACJE
733-661-094
733-641-255
reservation@club27.club

 

 

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji