Meet the Bidder Spring Edition już 20 marca w Warszawie

Autor tekstu: , Data publikacji:

20 marca w godzinach 9:30 – 19.00  spotkamy się ponownie w hotelu ARCHE HOTEL KRAKOWSKA (będącym Partnerem tego wydarzenia) podczas 35 edycji MEET THE BIDDER SMART FAIRS organizowanej przez firmę Travel Bidder.

Aby wziąć bezpłatny udział w spotkaniach B2B z wystawcami należy się zarejestrować poprzez formularz na stronie internetowej: https://app202403.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer

Gościmy profesjonalnych usługodawców z całego specjalizujących się w segmentach MICE i SUSTAINABILITY. Reprezentują oni m.in. takie kierunki jak: Albania, Bułgaria, Brazylia, Cypr, Estonia, Grecja, Francja, Indie, Jordania, Korea, Niemcy, Portugalia, Ras Al Khaimah, USA, Słowenia, Węgry, Włochy.  Aktualną listę wystawców można znaleźć w formularzu rejestracyjnym. Zachęcamy do niezwłocznej rejestracji, aby zagwarantować sobie udane spotkania! 

Wśród kupujących i odwiedzających pojawią się organizatorzy wyjazdów z branży MICE. Spotkania B2B dotyczą wyjazdów motywacyjnych, konferencyjnych, organizacji eventów i innych wyjazdów „szytych na miarę”.

DOFINANSOWANIE LUB ZWROT KOSZTÓW DOJAZDU 

Potwierdzonym kupującym oferujemy zwrot lub dofinansowanie kosztów dojazdu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami pod linkiem  https://www.meetthebidder.com/pl/mtb-2024-03-informacje 

„TRAVEL EXPERIENCE INVITATIONS”
Po zakończeniu części B2B wystawcy ufundują wiele atrakcyjnych Invitations. To okazja do praktycznego poznania oferty wystawców” spróbowania smaków z różnych stron świata, otrzymania  zaproszeń do wyjątkowych przeżyć, a nawet otrzymania zaproszeń do odwiedzenia bliższych i dalszych stron świata. Warto zarejestrować się już dziś! Pierwszych 20 BUYERS, którzy zgłoszą się i przyjdą na Meet the Bidder Spring Edition 20 marca od godziny 09:30 otrzyma PROMESY na NAGRODY. Każdy po odbyciu minimum 15 spotkań z Wystawcami wybranymi poprzez MTB Event App będzie upoważniony do odebrania NAGRODY z CAFETERII nagród. 

Wszystkich uczestników (BUYERS i VISITORS) serdecznie zapraszamy na lunch i kolację w restauracji Impresja w dniu eventu. 

PARTNERZY I PATRONI WYDARZENIA:

Partnerem Wydarzenia jest:  ARCHE HOTEL KRAKOWSKA

Patronami Medialnymi są: THINK MICE, WASZA TURYSTYKA, Rynek Turystyczny, nowa turystyka.pl, Business Traveller, Mice Poland, ŚWIAT PODRÓŻE KULTURA, Travel Compass, Read & Fly, ALL INCLUSIVE i TTG.

Międzynarodowymi Patronami Medialnymi są: MICE & TOURISM around the world e- 

magazine oraz EVINTRA.

Zapraszamy! https://app202403.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer