Niezapomniany czas w klimacie świąt w Dworze Elizy.

, Data publikacji:

W otoczeniu najbliższych, w sercu zimowej Kotliny, w rodzinnej atmosferze otworzymy okna do świątecznych marzeń. Niech się spełnią razem z nami.

Ziemia Kłodzka znajduje się w południowo- wschodniej części Polski. Obejmuje pasmo Sudetów oraz malowniczą kotlinę.
Jest to niewątpliwie najpiękniejszy region Polski do spędzenia świąt Bożego Narodzenia. Jest to miejsce niezwykle bogate w atrakcje, wymarzony zakątek dla turystów pieszych i zmotoryzowanych, narciarzy, miłośników jazdy konnej i rowerów górskich, zwolenników wypoczynku na wsi, wielbicieli wspinaczki – czyli prawie wszystkich form turystyki, narciarstwa i wielu innych form aktywnego spędzania czasu.

 

Wspaniałe góry, niezwykłe krajobrazy, wielkie bogactwo form skalnych, szczelin, labiryntów, bajeczne głazy górskie, to m.in. Błędne Skałki i Wielki Szczeliniec, to Masyw Śnieżnika, Góry Stołowe, Orlickie, Bystrzyckie, Złote, Bialskie, Sowie, Bardzkie. Ziemia Kłodzka to również uzdrowiska z bijącymi źródłami wód mineralnych które przywracają zdrowie i siły a co za tym idzie obudzą nasze wewnętrzne piękno. Jednym z takich uzdrowisk jest Długopole Zdrój.

 

Długopole to niewielka miejscowość uzdrowiskowa położona w zacisznej i malowniczej dolinie u stóp Gór Bystrzyckich nad Nysą Kłodzką. Panujący tam łagodny klimat śródgórski, wiele słonecznych dni, zmienność ciśnienia cząstkowego tlenu i czystość górskiego powietrza wpływają korzystnie na czynność układu krążenia, układu oddechowego i czynność krwiotwórczą.

 

Będąc w Długopolu warto odwiedzić malowniczy park zdrojowy, naprzeciwko którego znajduje się nowoczesny hotel z basenem i Centrum Odnowy Biologicznej, będący najlepszym SPA w Górach Bystrzyckich- Dwór Elizy. Ideą Spa i uzdrowisk jest :zdrowie poprzez wodę. W hotelowym SPA została przygotowana bogata oferta zabiegów zabiegów została oparta na naturalnych składnikach, basen, sauny, sala fitness, zabiegi hydroterapeutyczne oraz gabinety zabiegowo-relaksacyjne- to wszystko ma spełniać nasze oczekiwania i poprawić samopoczucie oraz wygląd. „W zaciszu natury budzimy piękno” to hasło widnieje przy wejściu do SPA i na tym opiera się obsługa wykwalifikowanych fizjoterapeutów i kosmetologów.

 

Po górskich wycieczkach, wysiłku włożonym w zwiedzanie walorów Ziemi Kłodzkiej warto zapamiętać że jest miejsce gdzie można zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Przebywający tu Goście, w ciszy spokojnej doliny i w miłej, rodzinnej atmosferze odzyskują zdrowie i siły, a także chętnie wracają do Długopola.

 

Hotel Dwór Elizy jest także idealnym miejscem na imprezę integracyjną oraz spotkania biznesowe.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji