Nowy aparthotel w Warszawie pod marką Royal Tulip

Autor tekstu: , Data publikacji:

Nowy aparthotel działający pod szyldem marki Royal Tulip w kompleksie Unique Tower przy ulicy Grzybowskiej 49 to miejsce w biznesowym i rozrywkowym centrum miasta, w którym międzynarodowe standardy i najświeższe trendy premium hospitality spotykają się z warszawskim genius loci.

Royal Tulip Warsaw Apartments odważnie wkracza w branżę hotelarską jako innowacyjna odpowiedź na nowe potrzeby inwestorów i klientów. Obiekt będący owocem współpracy Louvre Hotels Group i Marvipol Development jest hybrydą luksusowego hotelu, apartamentowca i przestrzeni biurowej – po prostu stylowym miejscem do życia i pracy dla gości odwiedzających Warszawę w celach rekreacyjnych i biznesowych, którzy szukają czegoś więcej niż komfortowego czy nawet luksusowego noclegu. To przestrzeń dla każdego, kto w stolicy pragnie poczuć się naprawdę jak w domu.

Royal Tulip Warsaw Apartments oferuje 312 designerskich apartamentów w pięciogwiazdkowym standardzie, z których każdy wyposażono w aneks kuchenny i wszelkie udogodnienia, dzięki którym goście mogą zadomowić w samym sercu Warszawy. Części wspólne nowego aparthotelu zaprojektowano jako przestrzeń idealną dla nawiązywania relacji i organizowania twórczych spotkań. Każda z nich nawiązuje stylistycznie do warszawskich dzielnic, dzięki czemu Royal Tulip Warsaw Apartments to prawdziwa stolica w pigułce. Na gości czeka również strefa Royal Gym & Wellness, w której znajdą wysokiej klasy sprzęt pozwalający przeprowadzić trening siłowy, funkcjonalny, fitness i cardio. Chwilę relaksu zapewni sesja w saunie, a wkrótce także wizyta w strefie spa. Ofertę nowego aparthotelu uzupełniają kącik grab and go, letni ogródek oraz Mozaika – kulinarne serce Royal Tulip Warsaw Apartments. Lokal łączy w sobie funkcję restauracji, baru i delikatesów. Serwuje klasykę warszawskiej sztuki kulinarnej w nowoczesnym wydaniu, autorskie koktajle, wyborną kawę oraz oferuje zarówno gościom aparthotelu, jak i mieszkańcom okolicy szeroki wybór regionalnych produktów spożywczych od sprawdzonych dostawców i troskliwie wyselekcjonowaną kolekcję wina.

Royal Tulip Warsaw Apartments to także wspaniałe miejsce do organizacji eventów w sercu stolicy. W centrum biznesowym nowego aparthotelu nawet 170 osób może spotkać się w casualowej atmosferze, by w czterech salach konferencyjnych i strefach chillout znajdować twórcze rozwiązania dla zawodowych wyzwań. Zaplecze bankietowe i gastronomiczne obiektu doskonale sprawdzi się natomiast przy organizacji branżowych i prywatnych imprez okolicznościowych – od jubileuszów firmowych po wesela.

– Na każdym kroku tworzenia naszego przedsięwzięcia szukamy nadzwyczajnych rozwiązań. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić do Warszawy markę premium z branży hospitality, która jest gwarancją doświadczeń przekraczających najśmielsze nawet oczekiwania. Royal Tulip to zupełnie nowy poziom ekscytacji, która towarzyszy każdej zbliżającej się chwili. Skala, w której operuje Louvre Hotels Group daje nam przy tym pewność, że znaleźliśmy stabilnego partnera na każdą sytuację – mówi Rafał Kincer, dyrektor hotelu Royal Tulip Warsaw Apartments.