Nowy Hampton by Hilton powstanie w Olsztynie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hampton by Hilton Olsztyn dołącza do grona 16 inwestycji realizowanych obecnie przez sieć hoteli Hilton. Nowy hotel zostanie otwarty przez VHM Hotel Management, spółkę córkę Satoria Group S.A. Deweloperem 105-pokojowego hotelu będzie Warmia Investment.

Otwarcie nowego hotelu sieci Hampton by Hilton zaplanowane jest na początek 2020 roku. Hotel będzie jednym z elementów usytuowanego w centrum miasta kompleksu biurowo-usługowego, w którym zlokalizowane będą także mieszkania.
Hilton jest liderem branży hotelarskiej w kraju, a Hampton by Hilton jest najszybciej rozwijającą się marką sieci. Aktualnie realizowanych jest 12 kolejnych inwestycji marki Hampton by Hilton, w Polsce buduje się 5 nowych hoteli sieci.

Z kolei firma VHM Hotel Management posiada ponad 20 lat doświadczenia we współpracy z hotelami i jest jedną z największych firm zajmujących się zarządzaniem obiektami hotelowymi w Polsce. VHM Hotel Management zarządza również inwestycjami sieci Hampton by Hilton w Gdańsku oraz Łodzi, których otwarcie planowane jest w 2018 roku.
Hampton by Hilton Olsztyn mieścić się będzie u zbiegu ulic Głowackiego oraz Piłsudskiego.

Sieć Hampton, w której skład wchodzą hotele Hampton Inn, Hampton Inn & Suites oraz Hampton by Hilton, jest liderem w górnej skali segmentu średniego poziomu cenowego i zdobywcą wielu nagród. Działa w 19 krajach, w których prowadzi łącznie ponad 2 200 obiektów oferujących przeszło 223 000 pokoi.