Nowy letni rozkład lotów w SAS

Autor tekstu: , Data publikacji:

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS wprowadzają letni rozkład lotów. Północny przewoźnik uruchamia jedenaście nowych połączeń oraz wznawia loty do wielu popularnych miejsc wakacyjnego wypoczynku.

Od 25 marca SAS wprowadza letni rozkład rejsów i uruchamia łącznie jedenaście nowych połączeń do atrakcyjnych kurortów i najważniejszych europejskich miast, zarówno z głównych lotnisk przesiadkowych w Skandynawii, jak i lotnisk regionalnych, takich jak Göteborg i Bergen. Pasażerowie SAS od wiosny 2015 mogą polecieć bezpośrednio z Kopenhagi do Edynburga i Ankary; ze Sztokholmu do Ankary, Budapesztu, Faro i Rygi; z Oslo do Salzburga oraz z Göteborga do Alanyi, Dublina i Bergen.

– Przez ostatnie dwa lata SAS uruchomił ponad 100 nowych połączeń. Ostatnio rozpoczęliśmy sprzedaż biletów na nasze nowe połączenie między Sztokholmem i Hong Kongiem, na którym pierwszy lot odbędzie się we wrześniu. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem oferty dla naszych klientów – mówi Eivind Roald, wiceprezes wykonawczy ds. handlowych w SAS. – SAS oferuje więcej lotów do większej liczby miast niż jakakolwiek inna skandynawska linia lotnicza. Wiemy, że osoby często podróżujące preferują SAS – także podczas wyjazdów na wakacje. Właśnie dlatego zawsze staramy się oferować nowe, atrakcyjne połączenia do wielu ciekawych miejsc – mówi Roald.

W trakcie lata SAS poleci z m.in. z Kopenhagi do Dubrownika, Splitu, Puli, Montpellier, Biarritz, Chanii, Tesalonik, Palermo, Neapolu, Pizy, Gazipasy i Alicante, z Trondheim do Malagi i Barcelony, z Bergen do Splitu, Dubrownika, Nicei, Malagi, Barcelony i Alanyi, ze Stavanger do Splitu, Nicei, Malagi, Barcelony i Alanyi (Gazipasa), z Oslo do Dubrownika, Puli, Olbii, Pizy, Palermo i Prisztiny oraz ze szwedzkiego Göteborga do Puli, Nicei, Aten, Prisztiny, Alicante oraz do Palma de Mallorca i ze Sztokholmu do Chanii, Cagliari, Olbii, Biarritz, Palermo, Pizy, Prisztiny, Bristolu, Bodø, Puli, Bolonii, Mediolanu i Alanyi.

SAS oferuje blisko 80 połączeń tygodniowo z Polski.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.