Radisson Blu Hotel & Residences. Twój kawałek domu w sercu Tatr

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ferie lub Święta w Zakopanem, to marzenie wielu z nas. Doskonałym wyborem na zimowy odpoczynek w stolicy Tatr będzie Radisson Blu Hotel & Residences położony w samym sercu Zakopanego, a jednocześnie z dala od zgiełku miasta.

Bliskość głównych atrakcji, takich jak Krupówki, bezpośrednie sąsiedztwo Antałówki, czy niecałe pół godziny piechotą do Kuźnic sprawiają, że hotel ten jest często wybierany przez rodziny z dziećmi. Dzięki dogodnej lokalizacji, po przyjeździe do hotelu nie trzeba wcale używać samochodu. To właśnie stąd można wybrać się na spacer
z dziećmi do Doliny Strążyskiej – najłatwiejszej trasy w Tatrach, zobaczyć Wodospad Siklawica, wejść lub wyjechać na Gubałówkę.

Jako jeden z nielicznych hoteli w Zakopanem Radisson Blu Hotel & Residences posiada apartamenty z dobrze wyposażonymi aneksami kuchennymi, co jest silnym atutem tego miejsca. Część rezydencyjna jest połączona z hotelową, a więc wszystko funkcjonuje w ramach jednego kompleksu. Hotel oferuje szeroki wybór zabiegów w Tatry Vita SPA. Można się tu zrelaksować zamawiając jeden z wielu rytuałów pielęgnacyjnych, masaży całego ciała, czy pielęgnację twarzy. W hotelowym SPA stosowane są kosmetyki wysokiej jakości, zawierające kilkadziesiąt aktywnych, naturalnych składników. To miejsce wręcz idealne, by wyciszyć się i cieszyć chwilą tylko dla siebie. Na aktywnych gości czeka tu również siłownia, łaźnia, sauna, a także basen z wydzieloną strefą dla dzieci.

Goście lubią tematyczne obiadokolacje bufetowe, z których słynie Radisson Blu Hotel & Residences. Szczególnie czas Świąt, a także ferii zimowych będzie obfitował w atrakcje kulinarne, koncerty muzyczne, animacje dla dzieci, wizyty św. Mikołaja i przepiękny kącik świąteczny, który stał się już tradycją tego miejsca. W Restauracji Modrzejowa można nabrać sił na cały dzień. Co rano serwowane są tu pyszne tradycyjne śniadania, a wieczorem kolacje – z akcentami kuchni międzynarodowej. W Restauracji Roots (a’la carte) czynnej w godzinach popołudniowych każdy znajdzie coś dla siebie. W barze szkocki Down Under w godzinach wieczornych można wypić nie tylko pysznego drinka, ale i coś przekąsić. Z kolei Lobby bar Transatlantyk to miejsce, z którego można skorzystać pomiędzy śniadaniami a kolacją. Już nie musisz wychodzić do centrum Zakopanego, żeby zjeść coś dobrego. W Radisson Blu Hotel & Residences Zakopane funkcjonuje całodobowy room service.