Restauracja Z57 znowu „nadaje” na Saskiej Kępie

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ponowne otwarcie znanej restauracji na kulinarnej mapie Warszawy. Kameralna, nostalgiczna i wiecznie zielona Saska Kępa a w jej sercu wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy - restauracja Z57. Lokal ponownie otworzył swoje podwoje dla gości we wrześniu.

Z57 to miła domowa atmosfera, doskonałe jedzenie, świetne wino, profesjonalna obsługa i gościnni właściciele. Kuchnia w Z57 inspirowana jest naturą, a karta dań dopasowywana jest do rytmu zmieniających się pór roku. W trakcie procesu tworzenia swoich wyśmienitych potraw szef kuchni wręcz z mistrzowską wirtuozerią potrafi zrobić użytek z tego, co przynoszą w darze ziemia, powietrze i woda. Niewątpliwą zaletę restauracji stanowi krótka karta dań, co gwarantuje najwyższej jakości, zawsze świeże produkty.

W Z57 można nie tylko smacznie zjeść, ale też skosztować specjalnie wyselekcjonowanych, wspaniałych win oraz genialnych autorskich koktajli. Restauracja Z57 to dobre miejsca na elegancką kolację, imprezę firmową, spotkanie biznesowe, jak i codzienny lunch.

kaczka (3)

tatar (3)

stek (2)Z57_bar (26)