Ryanair: 4 nowe połączenia z Katowic do Alicante, Barcelony, Edynburga i na Kretę

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły, że w sezonie letnim 2013 wzrośnie liczba przewozów w Katowicach. Uruchomione zostaną 4 nowe połączenia do Alicante, Barcelony, Krety, Edynburga.

Wzrost Ryanair w Katowicach prezentuje się w następujący sposób:

  • 9 połączeń
  • 4 nowe połączenia do/z Alicante, Barcelony, Krety, Edynburga
  • zwiększenie częstotliwości na trasach Londyn Stansted
  • 400 000 pax rocznie
  • 400* lok.m.pracy

Aby uczcić wzrost przewozów, Ryanair oferuje ponad 100.000 biletów w cenach zaczynających się od 34 zł na styczniowe przeloty w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Tak niskie taryfy są dostępne na ponad 1.000 europejskich połączeniach Ryanaira i muszą być zarezerwowane na www.ryanair.com przed północą w czwartek (20 grudnia).

W Katowicach, Małgorzata Wrzesińska kierownik ds. Marketingu i Sprzedaży w Polsce powiedziała – Ryanair z przyjemnością uruchamia rozkład lotów na sezon letni 2013 z Katowic oferując 9 tanich połączeń w tym 4 nowe do/z takich miejsc jak: Alicante, Barcelona, Kreta, Edynburg oraz rozszerza częstotliwość lotów do Londynu Stansted. Spowoduje to wzrost przewozów do ponad 400.000 pasażerów rocznie z lotniska w Katowicach. Oznacza to ponad 400 miejsc pracy w regionie. Letnie bilety Ryanaira mogą być rezerwowane  na www.ryanair.com już od jutra. Aby uczcić to wydarzenie uruchamiamy sprzedaż tysięcy biletów z taryfami już od 34 zł na styczniowe przeloty, po całej Europie w poniedziałki, wtorki, środy oraz czwartki. Bilety mogą być zarezerwowane przed północą w czwartek (20 grudnia) na www.ryanair.com. Ponieważ bilety w tych zwariowanych, niskich cenach będą szybko rozchwytywane, zachęcamy pasażerów, aby rezerwowali je natychmiast.