W hotelu jak w domu, czyli wyjątkowy H15 Boutique Hotel

Autor tekstu: , Data publikacji:

- Priorytetem naszej sieci jest ugoszczenie Gości na najwyższym poziomie, stawiamy na elementy luksusu, cienimy bardzo różnorodność i najlepszy serwis. Oferujemy oryginalne hotele, z bogatą ofertą pobytową, w której każdy znajdzie coś dla siebie - mówi w rozmowie z Business Travellerem Aleksandar Zivkovic, General Menager Hotelu H15 w Warszawie.

H15 Boutique Hotel, to wyjątkowy hotel i wyjątkowe miejsce w Warszawie. Czym wyróżnia się spośród wielu innych?

Nasz hotel jest kameralny, butikowy, nie ma w nim pokoi – są apartamenty, a każdy z nich jest inny, oryginalny i ma swój niepowtarzalny styl. Nie jest to klasyczny hotel, dobrze się u nas czują zarówno artyści, biznesmeni, a także politycy. Nasze przestrzenie gwarantują ciszę, spokój oraz prywatność co docenią nasi goście.

H15 Boutiqe To również prawdziwa perełka architektoniczna.

Mieścimy się w XIX-wiecznym budynku. Apartamenty usytuowane od frontu to historyczna, zabytkowa część kamienicy, będąca pod stałym nadzorem konserwatora zabytków. Po wieloletnich renowacji tego budynku, osiągnęliśmy spektakularny efekt, na który warto było czekać. Na życzenie naszych Gości organizujemy zwiedzanie hotelu, by przybliżyć im historię tego niepowtarzalnego miejsca. Wyjątkowość naszego hotelu sprawia, że interesują się nim także wytwórnie filmowe.

Kto wybiera ten hotel? Czy jest to miejsce dla biznesu, dla par, a może raczej najlepszy adres na city break?

H15 Boutiqe to idealne miejsce zarówno dla świata biznesu, jak i dla par. Nietypowa architektura sal konferencyjnych pozwala na organizacje zarówno większych konferencji oraz kameralnych spotkań biznesowych, a także bankietów, w których się specjalizujemy. Jest to także idealne miejsce dla zakochanych, którzy wybierają nasze miejsce do celebrowania najważniejszych momentów w ich życiu, takich jak zaręczyny czy ślub. Dużą popularnością cieszy się także pobyt typu city break, podczas którego Goście mogą skorzystać z atrakcji stolicy. Nasz hotel to również idealne miejsce dla celebrytów i influncerów, którzy chętnie fotografują się w naszych stylowych wnętrzach.

Czy ma Pan w hotelu swoje ulubione miejsce?

Tak, a jest nim lobby, w którym właśnie rozmawiamy, czyli klasyczna, przeszklona konstrukcja francuskiej „orangerie”. Będąc w tym miejscu, czujemy się nie jak w centrum Warszawy, ale jak w rajskim ogrodzie. Zielone rośliny, błękitne niebo rozpościerające się ponad głowami, oryginalne lampy i relaksująca muzyka sprawiają wrażenie, jakbyśmy byli w tym pomieszczeniu sami, zanurzeni w oceanie spokoju. Lubię to miejsce również za to, że mamy tutaj fortepian, który umożliwiają wieczorne koncerty zarówno muzyki jazzowej, jak i klasycznej.

Ciekawą formą akomodacji w H15 jest tzw. long stay apartments.

To prawda, dysponujemy apartamentami, w którym można zamieszkać na dłużej. Oprócz sypialni i salonu posiadają również bogato wyposażony aneks kuchenny. Oferujemy naszym gościom usługę prania, prasowania, zamawiania ulubionych potraw bezpośrednio do apartamentów. Naprawdę można się u nas poczuć jak w domu. Aby zaproponować naszym gościom całkowicie wyjątkową formułę pobytu hotelowy concierge są do ich dyspozycji przez cała dobę.
H15 należy do ekskluzywnej grupy Dobry Hotel.
Tak, podobnie jak 16 innych obiektów usytuowanych we Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Mikołajkach, Zakopanem, Gdańsku, Sopocie, Gdyni czy Jastarni. Priorytetem naszej sieci jest ugoszczenie Gości na najwyższym poziomie, stawiamy na elementy luksusu, cienimy bardzo różnorodność i najlepszy serwis. Oferujemy oryginalne hotele, z bogatą ofertą pobytową, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

Jakie ma Pan plany na przyszłość?

Hotelarstwo jest moją pasją i jednocześnie zawodem. Wiele lat spędziłem pracując na statkach pasażerskich, pływających hotelach. Zawsze widziałem się w tej właśnie branży. Lubię przebywać wśród ludzi, widzieć uśmiechnięte i zadowolone twarze moich gości. Choć poznałem 170 krajów i mieszkałem w 12 z nich, wierzę, że wciąż czeka na mnie wiele do odkrycia.