Wizz Air poleci z Gdańska do Sztokholmu

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Wizz Air ogłosił dodanie nowego portu lotniczego Sztokholm Arlanda do swojej siatki połączeń. Dzisiejszy komuniakt będzie miał wpływ na funkcjonowanie trasy z Gdańska do Sztokholmu. Od 31 października pasażerowie podróżujący z Gdańska do Sztokholmu będą przylatywać na główne międzynarodowe lotnisko Arlanda w Sztokholmie.

Międzynarodowy Port Lotniczy Arlanda jest największym w Szwecji i trzecim co do wielkości lotniskiem w krajach nordyckich. Znajduje się 40 km na północ od Sztokholmu. Dzięki przeprowadzce do Arlandy, pasażerowie będą mogli cieszyć się komfortem nowoczesnych, mniej zatłoczonych budynków terminali, co poprawi ich jakość podróży, a jednocześnie będą mogli szybciej i taniej dostać się z lotniska do centrum miasta.

Loty na nowej trasie WIZZ z Gdańska do Sztokholmu Arlanda będą odbywać się dwa razy dziennie. Bilety są już dostępne w sprzedaży i można je zarezerwować na wizzair.com lub w aplikacji mobilnej. Pasażerowie, którzy posiadają rezerwację do Sztokholmu, zostaną poinformowani przez Wizz Air o zmianie.

Zsuzsa Trubek, managerka ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air, skomentowała: – Cieszymy się z  możliwości dodania do naszej działalności operacyjnej najnowszego lotniska Sztokholm Arlanda. Jesteśmy pewni, że pasażerowie WIZZ skorzystają na tej zmianie i docenią bliższą odległość od miasta, co przełoży się na oszczędność czasu i pieniędzy dzięki krótszej podróży. Nasza załoga nie może się doczekać, aby powitać Państwa na pokładach młodej i nowoczesnej floty WIZZ.