Wizz Air prowadzi w polsce kolejną rekrutację

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air kontynuuje kampanię rekrutacyjną w Polsce. Już dziś Wizz AIr zaprasza wszystkich kandydatów do składania aplikacji o pracę. Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w Katowicach, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku i w Warszawie.

Wizz Air przyjmuje zgłoszenia osób posiadających doświadczenie w pracy personelu pokładowego, a także tych, które wcześniej nie pracowały w lotnictwie. Linia zapewnia wszystkim wybranym kandydatom bezpłatne szkolenia trwające od 4 do  6 tygodni, w zależności od ich doświadczenia zawodowego. Nowi pracownicy otrzymają dodatek szkoleniowy przez cały okres trwania szkolenia. Mając na uwadze wysoką jakość obsługi, poza życzliwością i zorientowaniem na klienta, do podstawowych wymagań Wizz Air należą: wiek powyżej 18 lat,  zasięg 210 cm stojąc na palcach, uzyskane średnie wykształcenie,  dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie oraz opcjonalnie, dodatkowo język Europy Środkowo-Wschodniej, umiejętność pływania, brak tatuaży na częściach ciała, których nie zakrywa uniform oraz niekaralność. Wszystkie wymagania znajdują się tutaj.

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą rekrutację, jeszcze tego dnia otrzymają ofertę pracy w linii i w ciągu zaledwie 8 tygodni (wliczając szkolenia i egzaminy) wzbijają się w powietrze.

Członkowie załogi pokładowej WIZZ dostają konkurencyjne wynagrodzenie, dogodny miesięczny harmonogram pracy oraz wybór wielu możliwości rozwoju zawodowego, takich jak: trenerzy, specjaliści ds. obsługi klienta lub udział w programie „Od załogi pokładowej do kapitana”. Załoga pokładowa Wizz Air może również korzystać ze zniżek na loty i bonusów dla rodziny i przyjaciół.

NADCHODZĄCE SPOTKANIA REKRUTACYJNE WIZZ AIR

KATOWICE
28 LIPCA 2022 godz.: 09:00
Hotel NOVOTEL CENTRUM, ul. Roździeńskiego 16, Katowice

KRAKÓW
04 SIERPNIA 2022 godz.: 09:00
Ibis Krakow Centrum Hotel, Władysława Syrokomli 2, 30-102 Kraków

WROCŁAW
5 SIERPNIA 2022 godz.: 09:00
Ibis Styles Wroclaw Centrum, Plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wroclaw

GDAŃSK
5 SIERPNIA 2022 godz.: 09:00
Qubus hotel Gdansk, Chmielna 47/52, 80-748 Gdańsk

WARSZAWA
5 SIERPNIA 2022 godz.: 09:00
Courtyard by Marriott Warsaw Airport; 1, Żwirki i Wigury, 00-906 Warszawa