WIZZYouWereHere, czyli nowy konkurs w Wizz Air

Autor tekstu: , , Data publikacji:

W kieszeniach foteli na wybranych lotach z Warszawy pasażerowie mogą znaleźć ramki do zdjęć. Aby wziąć udział w konkursie i otrzymać szansę wygrania vouchera WIZZ o wartości 500 euro wystarczy zrobić zdjęcie w ramce i udostępnić je do 26 czerwca br. w poście na Instagramie oznaczając @wizzair hasztagiem #WIZZYouWereHere. Zaznaczmy, że hasło kampanii Wizz Air to trawestacja słynnego hitu Pink Floyd “Wish you were here”.

– W Wizz Air zawsze zachęcamy naszych pasażerów do kolekcjonowania wspomnień z podróży, dlatego z radością ogłaszamy tego lata konkurs #WIZZYouWereHere. To doskonała okazja do podzielenia się na Instagramie ulubionymi momentami z podróży i jednocześnie szansa, aby wygrać voucher Wizz Air. Nie możemy doczekać się wpisów – mówi Natasha Seager-Smith, Senior Brand Manager w Wizz Air.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie profilu publicznego i obserwowanie @wizzair na Instagramie. Wszystkie informacje na temat konkursu znajdują się na odwrocie ramki do zdjęć. Ze zwycięzcami skontaktujemy się bezpośrednio poprzez Instagram do 4 lipca 2022 roku.