World Corporate Golf Challenge w Polsce

Autor tekstu: , Data publikacji:

22 i 23 maja, na polu klasy mistrzowskiej Lisia Polana koło Warszawy, odbędzie się polska edycja World Corporate Golf Challenge 2015. Turniej to polska runda eliminacyjna do światowego finału w Cascais. Gracze reprezentowali będą swoje firmy w dwuosobowych zespołach.

World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy świata, w którym udział biorą przedsiębiorcy oraz menedżerowie, reprezentujący najwyższe szczeble kariery. Od momentu jego powstania, 21 lat temu, w rozgrywkach regionalnych i globalnych zagrało ponad milion golfistów. Uczestniczące w turniejach drużyny reprezentują jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą. W 2014 roku lokalne turnieje WCGC odbyły się na 5 kontynentach. W światowym finale udział wzięli reprezentanci 28 krajów, w tym roku będzie to już 41 państw, w tym Polska, która dołączyła do tego grona w styczniu 2015 roku. Licencję na organizację turnieju otrzymała firma WCGC Polska reprezentowana przez Ewę Wołowiec i Łukasza Ostaszewskiego.

Impreza odbędzie się 22 i 23 maja na polu golfowym Lisia Polana k. Warszawy. Poza dwudniowym turniejem głównym oraz uroczystą ceremonią rozdania nagród, program wydarzenia zakłada także konkursy i akademię golfa dla gości, liczne atrakcje i konkursy dla osób towarzyszących i najmłodszych. Dodatkowo wszyscy uczestnicy i partnerzy wydarzenia spotkają się w warszawskim Hotelu Sheraton na zamkniętej gali wieczornej. Agencja Plej zadba o organizację tego ekskluzywnego wydarzenia towarzyskiego, a przede wszystkim profesjonalne przygotowanie turnieju oraz gali.

Rejestracja uczestników odbywa się za pośrednictwem dedykowanej strony www.wcgc.pl. Tam również znajdują się wszystkie informacje związane z imprezą. Nagrodą w turnieju jest udział w światowym finale WCGC, który odbędzie się na polu Oitavos Dunes Golf Course – jednym ze 100 najlepszych na świecie. Obiekt zlokalizowany jest w malowniczej, leżącej nad Oceanem Atlantyckim miejscowości Cascais w Portugalii. Finały odbędą się od 30 czerwca do 5 lipca 2015 r. W trwającym 6 dni programie, poza dwudniowym turniejem głównym, znajdą się turnieje dla gości, pokazy, przyjęcia koktajlowe oraz uroczysta gala. W rywalizacji udział weźmie około 80 topowych przedstawicieli świata biznesu z 40 różnych państw.

Logo-Poland

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.