Porsche Cayenne dla klientów Delta Airlines

Autor tekstu: , Data publikacji:

Amerykańska linia lotnicza Delta Airlines oferuje swoim klientom korzystającym z lotów przesiadkowych przejazd z jednego do drugiego samolotu samochodem Porsche Cayenne. Usługa wprowadzana jest właśnie na lotniskach w Los Angeles, Nowym Jorku i Minneapolis.

Innowacyjne udogodnienie oferowane przez Delta Airlines zostało uruchomione po raz pierwszy w 2011r. w porcie lotniczym Atlanta Hartsfield Jackson. Wobec sporego sukcesu przedsięwzięcia w Atlancie (ok. 75 przejazdów dziennie) władze linii podjęły decyzję o wprowadzeniu usługi na kolejnych lotniskach w Stanach Zjednoczonych.

Usługa dedykowana jest przede wszystkim klientom linii zrzeszonym w programie lojalnościowym Sky Miles Diamond Medallion. Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez władze Delta Airlines pasażerowie będą kwalifikowani do przejazdu luksusowym SUVem na podstawie kryteriów takich jak rodzaj połączenia, czas jego trwania, a także status członkowski w programie partnerskim. Podróżni zakwalifikowani do skorzystania z usługi zostaną przywitani na płycie lotniska przez przedstawicieli Delta Airlines, którzy zaopiekują się ich bagażem oraz przewiozą pasażerów samochodem Porsche Cayenne do samolotu przesiadkowego.

Zgodnie z dotychczasową polityką przewoźnika do każdego z portów objętych programem zakupionych będzie pięć samochodów. – W Delta Airlines cały czas staramy się ulepszać komfort usług dedykowanych naszym najcenniejszym klientom. Dzięki współpracy z Porsche możemy jeszcze bardziej ułatwić podróż tym z klientów, którzy korzystają z połączeń przesiadkowych– powiedział Mike Henny, dyrektor działu obsługi klienta w Delta Airlines.

Porsche Delta