Program Katowice Airport „Fly Silesia!” wyróżniony w ramach XXII edycji Medalu Europe

Autor tekstu: , Data publikacji:

W Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dla produktów i usług przyznanych w ramach XXII edycji Medalu Europejskiego.

Wśród nagrodzonych usług znalazł się program „Fly Silesia!”, który jest autorskim projektem Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, firmy zarządzającej Międzynarodowym Portem Lotniczym Katowice w Pyrzowicach.

Program „Fly Silesia!” zainaugurowano niemalże równo rok temu. Powstał z połączenia dwóch dotychczas prowadzonych przez GTL SA projektów: „Latam z Katowic!” i „Fly to Katowice”. Program „Fly Silesia!” to oferta atrakcyjnych rabatów dla pasażerów podróżujących liniami czarterowymi, niskokosztowymi i tradycyjnymi z Katowice Airport.

Zniżki udzielane na podstawie karty rabatowej można otrzymać w wybranych punktach usługowo handlowych na terenie terminali pasażerskich pyrzowickiego lotniska.

„Fly Silesia!” to także rabaty m.in. na nocleg w wybranych hotelach położonych na terenie województwa śląskiego, posiłki w restauracjach, wypożyczenie samochodu, usługi taxi czy też do punktów rozrywki. W przypadku tej grupy podstawą udzielenie zniżek oprócz karty rabatowej jest ważny bilet lotniczy, bądź wydruk rezerwacji lotu

(w przypadku biletu elektronicznego).

Szczegółowe informacje nt. programu można znaleźć na jego oficjalnej stronie internetowej www.flysilesia.pl

 

Medal Europejski jest niekomercyjnym, ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego celem jest wsparcie polskich produktów i usług na rynku Unii Europejskiej oraz przybliżenie idei Unii Europejskiej środowisku przedsiębiorców. Medalem wyróżniane są produkty, które spełniają standardy europejskie. Nagroda jest jednocześnie rekomendacją wystawioną wyróżnionym usługom i produktom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny, przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych (reprezentowane przez ministra ds. członkostwa w UE) oraz przez Business Centre Club.