Ryanair ogłasza otwarcie nowego kierunku z Krakowa do Billund

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, ogłosiła, że od 22 marca pasażerowie będą mogli polecieć do Billund z Międzynarodowego Portu Lotniczego Kraków.

Rejsy do miasta Legolandu odbywać się będą trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i niedziele, dając krakowskim pasażerom jeszcze większą ofertę tanich połączeń dodając nowy kraj, Danię.

Katarzyna Gaborec, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży na Europę Wschodnią powiedziała – Mam przyjemność ogłosić uruchomienie nowego połączenia z Krakowa do Billundu, które będzie dostępne w sprzedaży od jutra.

Z ogólną liczbą 22 kierunków dostępnych z portu lotniczego w Balicach, pasażerowie będą mogli skorzystać ze wspaniałej oferty tanich lotów do pięciu destynacji w Anglii (Londyn, Liverpool, East Midlands, Edynburg, Leeds Bradford), sześciu we Włoszech (mediolan, Rzym, Piza, Trapai, Bolonia i Cagliari), do trzech w Hiszpanii (Madryt, Alicante, Malaga) i także do Francji (Paryż), Szwecji (Sztokholm), Belgii (Bruksela), Norwegii Oslo), Holandii (Eindhoven) i na Maltę.

Dzięki nowemu połączeniu pasażerowie z Krakowa mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do Danii. Z pewnością kraj legolandu będzie się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem. Zapraszamy wszystkich na stronę www.ryanair.com