Przyjęcia dla firm w hotelu Radisson Blu Wrocław

Autor tekstu: , Data publikacji:

Jak umilić czas i zmotywować pracowników, którzy myślami są już na urlopach, a ich aktywność spada wraz ze wzrostem temperatury? Najlepszym pomysłem jest organizacja wakacyjnej imprezy firmowej. Wrocławski Hotel Radisson Blu wychodzi na przeciw potrzebom i proponuje w okresie wakacyjnym letnie przyjęcia dla firm.

radisson

Hotelowy dziedziniec to przyjazne miejsce w centrum Wrocławia, które zapewnia spokój, przestrzeń i odrobinę cienia. Nie trzeba wyjeżdżać za miasto by odetchnąć i oderwać się od codzienności. W miesiącach wakacyjnych w kulinarną podróż w ogrodzie letnim zaprasza Chef hotelowej Restauracji Aquarelle Piotr Lisiewski. Propozycja niecodziennych spotkań firmowych obejmuje wyjątkowy charakter letniego przyjęcia w różnych wariantach kulinarnych obejmujących: Polski Fusion, Słoneczną Italię, Japoński Ogród, Pikantny Meksyk, Firmowy Piknik oraz Live Cooking.

Doświadczona i miła obsługa zapewni, iż wszyscy goście będą czuć się jak na wakacjach. Istnieje możliwość zorganizowania dodatkowych atrakcji w postaci muzyki, konkursów, prowadzącego imprezę lub połączenia przyjęcia w ogrodzie letnim z konferencjami oraz spotkaniami.

Wszelkich informacji udziela Dział Organizacji Konferencji i Bankietów: sales.wroclaw@radissonblu.com / 71 370 00 29 lub 71 370 01 55.

radisson kucharz