Qatar Airways częściej do Turcji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Władze linii lotniczych Qatar Airways podjęły decyzję o uruchomieniu trzeciego połączenia z Kataru do Turcji. Nowy lot z Doha do Sabiha International Airport w Stambule jest elementem polityki ekspansyjnej przewoźnika w Azji.

Inauguracyjne lot ze stolicy Kataru – Doha do Sabiha International Airport w Stambule wylądował wczoraj wieczorem w Turcji. Połączenie z Doha do Stambułu jest kolejnym już trzecim stałym rejsem do Turcji w ofercie Qatar Airways oraz 140 lokalizacją w siatce połączeń przewoźnika znad Zatoki Perskiej. Wprowadzenie kolejnego rejsu do oferty przedsiębiorstwa jest elementem polityki ekspansyjnej Qatar Airways w Turcji. Jednocześnie wraz z uruchomieniem nowego rejsu liczba lotów do Turcji z Kataru wzrośnie z 14 do 18 połączeń tygodniowo.  

Zgodnie z planem władz przedsiębiorstwa rejs do Sabiha International Airport w Stambule obsługiwany będzie przez samoloty pasażerskie typu Airbus A320 z konfiguracją wnętrza 12 miejsc w klasie biznesowej i 132 w klasie ekonomicznej.

Jak zapewniają władze Qatar Airways połączenie pomiędzy Stambułem, a Katarem zapewni pasażerom doskonałe możliwości transferowe do ponad 100 dalszych lokalizacji z lotniska w Doha w tym najpopularniejszych takich jak Zjednoczone Emiraty Arabskie, Arabia Saudyjska, Bangkok, Malediwy, Bali, Singapur, Melbourne i Hong Kong. 

-Qatar Airways osiągnęło kolejny kamień milowy wraz z uruchomieniem czterech dodatkowych lotów tygodniowo do tego szybko rozwijającego się kraju jakim jest Turcja. Stambuł to magiczne miasto, które jest bogate w historię i kulturę. Jednocześnie port lotniczy Sabiha International Airport jest doskonałym węzłem lotniczym łączącym Azję z Europą – powiedział Marwan Koleilat, dyrektor ds. handlowych w Qatar Airways.

Qatar Airways - trzecie połączenie do Turcji

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.