Qatar Airways ogłasza międzynarodowy konkurs „To Maldives, With Love z Qatar Airways”

Autor tekstu: , Data publikacji:

Qatar Airways ogłosiły na łamach swoich mediów społecznościowych międzynarodowy konkurs „To Maldives, With Love - romantyczna podróż na Malediwy z Qatar Airways,”. Konkurs trwa od 24 stycznia 2013, zwycięzcy zostaną ogłoszeni 14 lutego 2013.

Konkurs jest dostępny na portalach społecznościowych Qatar Airways:facebook.com/qatarairwaystwitter.com/qatarairways oraz na dedykowanej stronie internetowej Qatarairways.com/maldiveswithlove. Aby móc wygrać podróż 5-gwiazdkowymi liniami lotniczymi na Malediwy wraz ze swoim towarzyszem wystarczy zarejestrować się online.

Uczestnicy zyskują dodatkowe szanse na wygraną poprzez wskazanie znajomych, którzy podczas wypełniania formularzu zgłoszeniowego wskażą adres emailowy znajomego, który polecił im udział w niniejszym konkursie.

Do wygrania niesamowite nagrody. Nagroda Główna – 2 bilety Qatar Airways w Klasie Business z dowolnego miejsca na globalnej mapie połączeń przewoźnika do Male, stolicy Malediwów, z przesiadką w Doha. Zwycięzca otrzyma również 1 nocleg w Hotelu W w Doha, 3 noclegi w W Retreat Malediwy, z transferem samolotem wodnym z Male.

Prezes Qatar Airways Akbar Al Baker dodał: – Nasza globalna sieć jest dobrze przystosowana aby dotrzeć na Malediwy, oferujemy 14 lotów w tygodniu do stolicy tego pięknego zbioru atoli.

– W ostatnim okresie liczba fanów oficjalnego profilu Qatar Airways na portalu społecznosciowym Facebook odnotowała gwałtowny wzrost przekraczając pół miliona fanów. Naszym celem jest przybliżenie naszej, wielokrotnie nagradzanej marki klientom przy wykorzystaniu mediów społecznociowych, powiedział i dodał – Konkurs „To Maldives, With Love – Romantyczna podróż na Malediwy z Qatar Airways” stwarza naszym klientom obecnym na portalach społecznościowych szansę na odkrycie produktów oferowanych przez Qatar Airways i Starwood Hotels w jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie.

Jedna z najszybciej rozwijających się linii lotniczych na świecie Qatar Airways, odnotowała gwałtowny wzrost w ciągu zaledwie 15 lat działalności, obecnie przewoźnik posiada nowoczesną flotę składającą się z 119 samolotów latających do 124 kluczowych pod względem biznesowym i wypoczynkowym miejsc na świecie. Qatar Airways wykonuje 14 lotów tygodniowo między Doha a Malediwami.