Restauracyjny roller coaster w Abu Dhabi

Autor tekstu: , Data publikacji:

W centrum handlowym Yas Mall w Abu Dhabi powstała restauracja Rogo’S stworzona na wzór kolejek górskich z wesołych miasteczek. Restauracja Rogo’S ma być lokalem najszybciej podającym swoim gościom zamówione dania.

Otwarta w centrum handlowym Yas Mall w Abu Dhabi restauracja Rogo’S stanowi zgodnie z zamiarem twórców odwzorowanie kolejek górskich znanych, na co dzień z wesołych miasteczek. Architektom pracującym nad aranżacją wnętrz udało się osiągnąć niecodzienny efekt poprzez instalację w sali jadalnej ponad głowami gości rozbudowanego systemu stalowych szyn, spirali, pętel i ścieżek tornado wykorzystywanych, jako tory jazdy dla garnków, w których znajdują się przygotowane przez kuchnię dania. Przemieszczające się z góry na dół poprzez rozmaite pętle i zakręty kapsuły-garnuszki z jedzeniem podróżując niczym wagonik na roller coasterze samodzielnie trafiają na stół do swojego adresata.

Zobacz film

 

W menu restauracji Rogo’S znajdziemy pozycje z każdej części świata począwszy od Ameryki przez Europę, a na Azji kończąc. Zespół kucharzy zatrudnionych w Rogo’S obiecuje również kulinarne rozmaitości dla entuzjastów słodyczy, którzy będą mogli skosztować wymyślnych deserów. Składający się z 34 kucharzy zespół przygotował szeroką ofertę dań dla wszystkich gości, którzy cenią sobie kulinarne różnorodności ze światowej kuchni stworzone przy użyciu najwyższej, jakości składników i przygotowanych na podstawie innowacyjnych receptur. Specjalnością restauracji są między innymi Rogo’S Tornado Burger czy lody karmelowe z dodatkiem soli.

– Każdy ze stołów w naszej restauracji jest wyposażony w indywidualny system szyn oraz unikalne systemy dostarczania garnków z potrawami. Zamawianie dań w Rogo’S odbywa się z wykorzystaniem zintegrowanych z kuchnią tabletów za pośrednictwem, których nasi goście przekazują swoje zamówienia bezpośrednio do zespołu kucharzy – powiedziała Jessica Wadih Al-Absi, prezes grupy JWA, która jest właścicielem marki.

Otwarta w Yas Mall restauracja Rogo’S jest pierwszym placówką tej marki w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Zgodnie z zapewnieniami prezes Wadih Al-Absi marka Rogo’S będzie sukcesywnie rozwijana nie tylko w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, lecz również w całym regionie.

Zobacz wystrój innych restauracji rollercoaster

roller2

rolercoaster4

865_5_europa-park-home-en