Ryanair: 500 biletów po 12 euro za każdego polskiego gola…

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ryanair świętując EURO 2012 ogłasza, że udostępnia 500 „GOAL-den tickets” - złotych biletów w cenie €12, za każdego gola strzelonego przez Polską Reprezentację podczas EURO 2012.

Ryanair zachęca Roberta Lewandowskiego i całą drużynę do strzelania goli, dzięki którym Ryanair wyprzeda tyle „GOAL-den tickets” – złotych biletów, ile to możliwe za cenę €12 na podróż w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Oferowana cena biletów obejmuje wszystkie podatki i opłaty, co pozwala pasażerom uniknąć dowolnych opłat przy dokonywaniu płatności za najtańsze bilety oferowane przez Ryanaira przy użyciu Master Card Prepaid, podróżować wyłącznie z bagażem podręcznym bez konieczności dokonywania opłat za pierwszeństwo wejścia na pokład, dokonując odprawy on-line oraz latać za wskazaną cenę €12.

Stephen McNamara z Ryanair’a powiedział:

 -Ryanair wzywa drużynę Franciszka Smudy do zdobywania tak dużo goli jak to tylko możliwe, wówczas 500 „GOAL-den tickets”- złotych biletów za cenę €12 będzie dostępnych w sprzedaży za każdego gola. Ceny „EURO 12”będą dostępne na loty w lipcu, sierpniu i wrześniu, a rezerwacji będzie można dokonywać od następnego dnia po każdym dniu, w którym Polska będzie rozgrywać mecz w ramach EURO 2012. „GOAL-den tickets” – złote bilety będą z pewnością cieszyć się dużym zainteresowaniem, zatem zachęcamy do rezerwowania ich na stronie www.ryanair.com, zanim zostaną wyprzedane.