Ryanair: Z Lublina do Londynu i Dublina

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie lotnicze Ryanair ogłosiły dwa połączenia z Portu Lotniczego Lublin. Od grudnia br. za pośrednictwem tego przewoźnika, pasażerowie będą mogli polecić do Londynu (Stansted) i Dublina.

Rejsy Ryanaira rozpoczną się 17 grudnia. Z Lublina do Londynu samoloty będą latały trzy razy w ciągu tygodnia, do Dublina dwa razy. Na stronie internetowej www.ryanair.com można od dzisiejszego popołudnia rezerwować bilety na loty z lubelskiego lotniska. Promocyjna sprzedaż pierwszych biletów zaczyna się od ceny 59 zł za bilet w jedna stronę (na loty od grudnia 2012r. do marca 2013r.) i potrwa do czwartku, do północy.

-Jestem bardzo zadowolony, że jeden z największych niskokosztowych operatorów będzie świadczył swoje usługi, korzystając z lubelskiego lotniska. Jest to bardzo ważny krok do dalszej współpracy, która z pewnością przyniesie korzyści dla naszego regionu i jego mieszkańców, podkreślił Grzegorz Muszyński prezes spółki Port Lotniczy Lublin.

Ryanair jest drugim przewoźnikiem, który będzie obsługiwał Port Lotniczy Lublin. W czerwcu br. Wizz Air ogłosił loty z Lublina do Oslo oraz Londynu (Luton). Prace nad siatką lotów z lubelskiego nadal trwają.Oficjalne otwarcie Portu Lotniczego Lublin zaplanowane jest na II połowę listopada