Big Family, czyli oferta na zimowe ferie w dolinie Stubaital

Autor tekstu: , Data publikacji:

Dzięki ofercie BIG Family Stubai rodziny z dziećmi już od wielu lat spędzają w dolinie Stubai niezapomniane wakacje na śniegu. Do programu należą obiekty noclegowe, szkółki sportów zimowych, sklepy narciarskie z wypożyczalniami, restauracje i cztery ośrodki narciarskie w dolinie. Dzięki działaniom wszystkich partnerów programu dolina Stubai została wielokrotnie wyróżniona za swoją przyjazność dla rodzin i jest jednym z certyfikowanych rodzinnych regionów narciarskich w Tyrolu. Dzieci poniżej dziesiątego roku życia otrzymują specjalne korzyści: gdy towarzyszy im płacący rodzic, dostają karnety narciarskie bezpłatnie, przysługują im też hojne rabaty w wypożyczalniach sprzętu narciarskiego.

Dla dzieci poniżej dziesiątego roku życia: bezpłatna jazda na nartach i wypożyczenie sprzętu

Rodzice z dziećmi, którzy spędzają ferie na nartach w dolinie Stubai, mają do wyboru zarówno kameralne, mniejsze ośrodki narciarskie, jak i największy w Austrii ośrodek narciarski na lodowcu, który wznosi się na wysokość 3210 metrów nad poziomem morza i gwarantuje śnieg do maja. Wszystkie te ośrodki – czy będzie to lodowiec Stubai, Schlick 2000, Serlesbahnen w Mieders, czy też Elferbahnen w Neustift – mają jedną wspólną cechę: w każdym z nich karnet narciarski dla dzieci poniżej dziesiątego roku życia jest bezpłatny, jeśli przynajmniej jeden rodzic zakupi karnet narciarski w tej samej kategorii biletów. Dotyczy to nie tylko jednodniowych karnetów narciarskich, ale także karnetów kilkudniowych, w tym również nowego karnetu narciarskiego Stubai, który jest wydawany na wszystkie cztery ośrodki narciarskie na cztery lub więcej dni. Karnet narciarski Stubai zapewnia różnorodność i szeroką gamę ofert dla narciarzy w każdym wieku.

Ponadto wiele wypożyczalni sprzętu narciarskiego w dolinie i na stokach przyjęło już model cenowy karnetów narciarskich. W prawie wszystkich sklepach sportowych z wypożyczalniami sprzętu dzieci poniżej dziesiątego roku życia mogą wypożyczyć sprzęt narciarski i snowboardowy za darmo lub po obniżonej cenie, jeśli sprzęt wypożycza również przynajmniej jeden rodzic.

Zimowa zabawa dla całej rodziny

Zanim młodzi entuzjaści sportów zimowych ruszą na stok, muszą nauczyć się odpowiednich technik jazdy. Pomogą im w tym wysoko wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu ze stubaiskich szkółek sportów zimowych. Dzieci od czwartego roku życia mogą uczyć się narciarstwa w BIG Family Children’s and Youth Ski Camp na lodowcu Stubai oraz w BIG Ron’s Kinderland w ośrodku narciarskim Schlick 2000. Dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach także w towarzystwie rodziców. Szkółki narciarskie w dolinie oferują specjalne zajęcia, takie jak kursy dla początkujących oraz lekcje rodzinne lub prywatne, po obniżonych cenach, dzięki czemu można wspólnie spędzać czas na nartach i czerpać radość z zimy w dolinie Stubai.

Troskliwa opieka nad dziećmi 

Jeśli rodzice chcą sami poszaleć na stoku, w dolinie Stubai nie stanowi to problemu. Oprócz kolorowego BIG Family Kinderland na lodowcu Stubai znajduje się również przedszkole BIG Family i przestronna restauracja dla dzieci BIG Family. BIG Ron’s „Kindernestl” w ośrodku narciarskim Schlick 2000 zaprasza maluchy od pierwszego roku życia, którym zapewnia troskliwą opiekę.

Rodzinne wakacje z rozszerzoną obsługą

BIG Family gwarantuje wspaniałe oferty nie tylko w ośrodkach narciarskich, ale także w dolinie. Restauracje BIG Family serwują pyszne menu dla dzieci i są w stanie spełnić wszelkie specjalne życzenia młodszych gości. BIG Family Premium Homes i partnerzy BIG Family zapewniają ofertę noclegową. Są to obiekty, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o potrzebach dzieci i można je rezerwować indywidualnie lub w ramach specjalnie przygotowanych pakietów wakacyjnych na stronie internetowej Stubai Tirol Tourist Board. W hotelach tych goście otrzymują również kartę rabatową BIG Family Stubai Winter Card. Karta gwarantuje dzieciom w wieku od 5 do 15 lat zniżki w szkółkach narciarskich, na basenie StuBay czy na lodowiskach. Jakby tego było mało, BIG Family organizuje barwne festiwale w sezonie zimowym. W dolinie Stubai zapewniamy niezapomniane ferie zimowe – odpowiednie do potrzeb całej rodziny i na każdą kieszeń.