Butikowy Hotel Maison Sofia MGallery startuje na wiosnę

, Data publikacji:

Tej wiosny do turystycznej mapy Bułgarii dołączył wyjątkowy i niespotykany w tym kraju hotel. Nowo otwarty Maison Sofia MGallery ze słonecznym eleganckim ogrodem i hipnotyzującą atmosferą zaprasza gości do wymarzonego relaksu, prywatności i ciszy. Lokalizacja na uboczu od tętniącego życiem centrum miasta gwarantuje idealną równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Dzięki temu Maison Sofia MGallery staje się prawdziwą zieloną oazą u bram miasta. 

Dzięki niezapomnianym przeżyciom, jakie oferuje marka MGallery, nowo hotel w stolicy Bułgarii jest wszystkim, czego potrzeba do wymarzonych wakacji, zarówno w przypadku wypoczynku jak i popularnych ostatnio workations. Maison Sofia MGallery oferuje 99 wyjątkowych pokoi i apartamentów, gdzie z większości rozpościera się widok na zachwycający hotelowy ogród pełny kolorowych i aromatycznych kwiatów. Kojące odgłosy fontanny dopełniają nastrojowego spokoju, wyciszenia i poczucia ucieczki od zgiełku wielkiego miasta.

Hotele MGallery tworzą unikalną kolekcję, która dzięki swojej doskonałości stanowi obietnicę pamiętnych chwil i przeżyć podczas każdego pobytu. Maison Sofia MGallery ze swoimi przytulnymi wnętrzami, sielskim otoczeniem i magiczną atmosferą kreuje szczególny charakter tego miejsca, w którym można poczuć się jak w domu. Fascynujący ogród z kojącym szumem wody pozwala każdemu otulić się spokojem i uciec od miejskiego hałasu. Jesteśmy pewni, że pobyt w naszym hotelu dostarczy gościom niezapomnianych i wspaniałych wspomnień – powiedziała Ioannis Daskalantonakis, właścicielka Maison Sofia MGallery.

Nowy hotel spełnia również potrzeby gości biznesowych, zapewniając im najwyższy poziom usług i najnowocześniejsze rozwiązania techniczne przeznaczone do spotkań biznesowych. Maison Sofia MGallery dysponuje dwiema nowoczesnymi salami konferencyjnymi o powierzchni odpowiednio 100 mkw. i 43 mkw.

Na miłośników pysznego jedzenia czeka wyjątkowe menu hotelowej restauracji, która oferuje mieszankę kuchni bałkańskiej i śródziemnomorskiej połączonej z doskonałym wyborem bułgarskich win. Wnętrze restauracji jest eleganckie, pełne naturalnego światła i może pomieścić do 80 osób. To sprawia, że Maison Sofia MGallery jest idealnym miejscem na spotkania z przyjaciółmi lub partnerami biznesowymi w miłej i urzekającej atmosferze.