KLM ruszy do Bombaju

Autor tekstu: , Data publikacji:

Już od jesieni będziemy mogli polecieć z Amsterdamu do kilku miast w Indiach. KLM wspólnie z Jet Airways będą oferować 31 lotów tygodniowo z Amsterdamu do trzech głównych miast Indii: Delhi, Bombaju i Bangalore.

Od 29 października KLM będą oferowały regularne loty do największego miasta w Indiach – Bombaju. Poza Bombajem, linie KLM latają też do Delhi – aktualnie 7 razy w tygodniu. Od sezonu jesień 2017 pasażerowie podróżujący przez Amsterdam będą mieli do dyspozycji 31 lotów tygodniowo do trzech miast w Indiach: Delhi, Bombaju i Bangalore, na pokładach KLM oraz linii Jet Airways, które są strategicznym partnerem KLM.

– Odkąd rozpoczęliśmy współpracę z liniami Jet Airways, które są naszym strategicznym partnerem, oferta KLM znacznie się wzbogaciła. Rozpoczęcie lotów do Bombaju – serca ekonomicznego Indii oznacza dla klientów KLM łatwy dostęp do siatki połączeń naszego indyjskiego partnera i loty do 48 miast w Indiach, jak też inne kierunki na subkontynencie indyjskim i w Azji – komentuje Pieter Elbers, prezes KLM.

W sezonie jesień-zima 2017-2018, od 29 października loty KLM z Amsterdamu do Bombaju będą odbywały się trzy razy w tygodniu: w poniedziałki, czwartki i niedziele.
– Wylot z Amsterdamu o godzinie 13:00 i przylot do Bombaju o godzinie 01:55 następnego dnia czasu lokalnego.
– Wylot powrotny z Bombaju zaplanowany jest na godzinę 04:00, z lądowaniem w Amsterdamie o 08:45.

Na nowo otwartych trasach międzykontynentalnych będzie latał najnowszy nabytek we flocie – Boeing B787-900 „Dreamliner”, który zabiera na pokład 30 pasażerów w World Business Class, 45 w strefie podwyższonego komfortu – Economy Comfort i  219 pasażerów w klasie ekonomicznej.
Dreamliner jest wyposażony w pokładowe WIFI we wszystkich kabinach.