Nowe otwarcie z Falkensteiner Hotels & Residences

Autor tekstu: , Data publikacji:

Rok 2020 z pewnością zmienił oblicze świata i w szczególny sposób wpłynął na turystykę. Z kolei 2021 niesie ze sobą coraz więcej pozytywnych zmian i nadzieję na nowe otwarcie. To więc idealny moment, by zacząć snuć plany na przyszłość.

W dniu 14 kwietnia, o godzinie 10:00 Falkensteiner Hotels & Residences ma zaszczyt zaprosić specjalistów z branży MICE z Europy Środkowo-wschodniej do udziału w wyjątkowym 30-minutowym webinarze. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą MICE w obiektach należących do Falkensteiner w Chorwacji, Serbii i Czarnogórze i jako pierwsi będą podziwiać najnowszy dodatek do rodziny Falkensteiner – klub Fortis, który znajduje się w najlepszych chorwackim kurorcie Punta Skala.

Andjela Lovric, Manager ds. rozwoju biznesy SEE MICE, będzie gospodynią webinaru i podzieli się z uczestnikami najnowszymi informacjami z rynku, a także omówi wiele ważnych szczegółów dotyczących sieci Falkensteiner Hotels & Residences i odpowie na pytania. To także świetna okazja, by posłuchać o samym kurorcie Punta Skala i jego bogatej ofercie aktywności sportowych, czy form odpoczynku.

Na zakończenie webinaru uczestnicy mogą spodziewać się konkursu, w którym główną nagrodą będzie 2-dniowy pobyt w Falkensteiner Hotel&Spa Iadera z pakietem BB dla dwóch osób.

Sieć Falkensteiner Hotels & Residences powstała w myśl motta: „Witaj w domu”. Od przeszło 60 lat ta austriacka sieć hoteli zaprasza gości z całego świata na wymarzone wakacje. Obecnie sieć składa się z 29 4- i 5-gwiazdkowych obiektów hotelowych i apartamentów w 7 krajach, w tym Austrii, Włoszech, Czechach, na Słowacji, w Chorwacji, Serbii i Czarnogórze. Falkensteiner Hotels & Residences to najlepszy wybór na każdą okazję – do rodzinnego urlopu w górach po romantyczny weekend z widokiem na morze.

Rejestracja na wydarzenie TUTAJ>>