Nowe szybkie połączenie kolejowe z Londynu na lotnisko w Luton

Autor tekstu: , Data publikacji:

Pociąg Luton Airport Express łączy terminal lotniska i główną linię kolejową na stacji Luton Airport Parkway. Nowy środek transportu oferuje podróżnym lądującym na lotnisku Luton łatwiejszy i szybszy sposób na dotarcie do pożądanego miejsca docelowego. Lotnisko w Luton to główna baza Wizz Air. 

W pełni elektryczne pociągi Luton Airport Express i Luton DART oferują zrównoważone podróże z centrum Londynu na lotnisko. Pociągi odjeżdżają ze stacji Londyn St Pancras International i umożliwiają dojazd na lotnisko Luton w zaledwie 32 minuty. Dzięki ukończeniu nowego projektu Luton Airport Express, lotnisko Londyn Luton ma dobrą pozycję, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu pasażerów w regionie i zapewnić znacznie lepsze wrażenia pasażerów.

Do tej pory Wizz Air z powodzeniem łączy lotnisko London Luton z 27 krajami, obsługując 63 miejsca docelowe i 63 trasy, przewożąc ponad 6 milionów pasażerów w 2022 roku. Wizz Air stale rozwija swoją działalność z lotniska Londyn Luton, zapewniając jeszcze więcej możliwości i niskokosztowe podróże dla wszystkich pasażerów. Wizz Air zachęca do odkrywania nowo dodanych tras do Ammanu, Bydgoszczy, Łodzi czy Istanbulu z lotniska Luton, ciesząc się szybkim i łatwym dojazdem między stacją kolejową a lotniskiem.