Nowy Hilton przy lotnisku w Stanbule

Autor tekstu: , Data publikacji:

Amerykańska sieć luksusowych hoteli Hilton Worldwide otworzyła Hilton Garden Inn Istanbul Airport. Hotel jest drugim obiektem marki Garden Inn w Istanbule i siódmym w całej Turcji.

Zlokalizowany w odległości dziesięciu kilometrów od lotniska Stambuł – Ataturk Hilton Garden Inn Istanbul Airport to drugi obiekt budżetowej wersji marki Hilton zlokalizowany Stanbule. Zdaniem władz marki hotele Garden Inn to idealne rozwiązanie dla wszystkich podróżnych poszukujących wysokiej klasy hotelu w rozsądnej cenie. W Hilton Garden Inn Istanbul Airport znajduje się łącznie 217 pokoi i apartamentów. Ceny pobytu w Hilton Garden Inn w Stanbule rozpoczynają się od 400zł za noc.

W najnowszym hotelu marki poza eleganckimi pokojami i apartamentami goście mogą liczyć na szereg udogodnień takich jak bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu na terenie całego obiektu, dostępne przez całą dobę sześciosalowe centrum konferencyjne czy centrum fitness z basenem. Dodatkowo do dyspozycji gości oddana została sala balowa mogąca przyjąć jednocześnie do 500 osób, restauracja Garden Grille&Bar oferująca śniadania i kolacje na zamówienie, a także dostępny przez 24 godziny pawilon-spiżarnia, w którym goście mogą nabyć słone i słodkie przekąski, napoje oraz mrożone dania.

– W ramach działalności firmy otwieramy hotele marki Garden Inn w kluczowych miejscach takich jak lotniska czy węzły komunikacyjne odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie wysokiej, jakości hotelu w rozsądnej cenie. Jestem dumny mogąc zaprosić naszych gości do naszego najnowszego hotelu w Turcji stworzonego z myślą o zapewnieniu jak największej wygody osobom stale podróżującym nie tylko w lokalnym, lecz również w międzynarodowym ruchu – powiedział Adrian Kurre, międzynarodowy dyrektor Hilton Garden Inn.