Po Szwajcarii ze Swiss Travel Pass

Autor tekstu: , Data publikacji:

Planujecie lato w Bernie, Lozannie, Zurichu, a może na alpejskich szlakach? Po Szwajcarii możemy podróżować pociągiem, autobusem i statkiem – w ramach jednego biletu, jakim jest Swiss Travel Pass.

Bilety są ważne w całej sieci Swiss Travel System, w większości prywatnych kolei, w pociągach panoramicznych, statkach, autobusach pocztowych i środkach komunikacji w miastach. Są ważne 2, 4, 8 lub 15 dni, także w wersji flexi na dowolnie wybrane dni w ciągu miesiąca ważności. Dodatkowo, posiadacze Swiss Travel Passu dostają bonus w postaci 50 procent zniżki na przejazdy większością kolejek górskich oraz bezpłatny wstęp do niemal wszystkich szwajcarskich muzeów, a na liście dostępnych obiektów jest prawie 500 pozycji.

Posiadacze Swiss Travel Pass mogą również skorzystać z oferty pociągów panoramicznych. Na pokład zapraszają: Ekspres Lodowcowy, Ekspres Bernina oraz Ekspres Złotej Przełęczy. Wystarczy wykupić miejscówkę i zająć fotel przy jednym z panoramicznych okien.

Dzieci mogą bezpłatnie podróżować po całej Szwajcarii. Do biletu Swiss Travel Pass osoba dorosła otrzymuje kartę rodzinną, z którą dzieci w wieku poniżej 16 lat podróżują bezpłatnie w towarzystwie co najmniej jednego z rodziców; swiss-pass.ch