Podróż w podróży

Autor tekstu: , Data publikacji:

Costa Cruises niedawno przekształciła swoją organizację sprzedaży i utworzyła dział skupiony na rynkach międzynarodowych, kierowany przez Mirco Vassallo, dyrektora ds. sprzedaży międzynarodowej. Począwszy od marca 2024 r., na swoim obecnym stanowisku Mirco Vassallo reprezentuje Costa Cruises na wielu istotnych rynkach rejsowych i w regionach, takich jak: Wielka Brytania, Skandynawia, Holandia, Europa Środkowa, Bliski Wschód, Zatoka Perska, Indie i Australia. Głównym zadaniem zespołu jest wdrażanie inicjatyw sprzedażowych i marketingowych Costa Cruises w celu rozwijania sieci lokalnych partnerów handlowych.

Dzięki nowej organizacji, Costa Cruises wzmacnia swoją rolę w Europie Środkowo-Wschodniej (Polska, Czechy, Węgry i Słowacja). Matus Tomasik obejmie stanowisko głównego partnera Costa w tym obszarze pod nadzorem Alessandro Bottaro, dyrektora ds. sprzedaży i marketingu z 20-letnimi sukcesami w branży rejsów wycieczkowych.

– Dzięki 76-letniej historii Costa nadal koncentruje się na rozwijaniu swojego produktu z zupełnie nowymi funkcjami. Jako kolejny dowód – stwierdził Vassallo – wprowadzamy wspaniałą nowość, która przenosi nasze trasy na inny poziom. „Sea Destinations” sprawią, że nasze rejsy będą jeszcze bardziej niezapomniane dla naszych gości i zabiorą ich do nowych miejsc między morzem a niebem. Sea Destinations to „podróż w podróży”, gdzie morze nie jest tylko środkiem dotarcia do różnych miejsc docelowych rejsu; jest to uprzywilejowany punkt widzenia, aby doświadczyć niezapomnianych chwil w kultowych miejscach na trasie statku. „Sea Destinations” są już dostępne na trasach Costa w regionie Morza Śródziemnego i Europy Północnej.

W sezonie letnim, idealnym kierunkiem podróży z krajów Europy Środkowo-Wschodniej jest Morze Śródziemne, oferujące możliwość przeżycia wyjątkowych wakacji dzięki różnorodności historii, kultury i natury. Dwa najnowsze okręty flagowe floty Costa, Costa Toscana i Costa Smeralda, będą oferować tygodniowe rejsy eksplorujące Włochy, Francję, Hiszpanię, odwiedzając sześć destynacji, tak aby w pełni wykorzystać doświadczenia na lądzie. Trasa Costa Toscana obejmuje Savonę, Marsylię, Barcelonę, Ibizę, Palermo i Civitavecchia/Rzym, podczas gdy trasa Costa Smeralda obejmuje Genuę, Marsylię, Barcelonę, Cagliari oraz Neapol i Civitavecchia/Rzym. Trasy zostały wzbogacone, aby oferować wyjątkowe i ekskluzywne doświadczenia dzięki nowym wycieczkom na ląd, nowym doświadczeniom w kultowych lokalizacjach i nowym „Sea Destinations”.

Oto przykładowe „Sea Destinations” w zachodniej części Morza Śródziemnego:

Pokaz świateł w Rezerwacie Waleni

Innowacyjny spektakl świetlny na otwartym morzu odkryje tajemnice najbardziej fascynujących stworzeń morskich: wielorybów, delfinów i humbaków.
Dostępne w planie podróży Costa Toscana, Costa Smeralda i Costa Pacifica.

Impreza o zachodzie słońca w Zatoce Formentery

O zachodzie słońca Formentera zmienia się. Na pokładzie statku goście Costa, wraz z koktajlem w dłoni, przy najlepszej muzyce prezentowanej przez DJ-ów z wyspy, poczują się jak na prawdziwej hipisowskiej imprezie.
Dostępne w planie podróży Costa Toscana.

„Morze gwiazd” na Morzu Balearskim

Na otwartym morzu, pogrążonym w najgłębszych ciemnościach, niebo i gwiazdy można zobaczyć z zupełnie innej perspektywy. Oficer pomoże gościom odkryć tajemnice wszechświata, planet i konstelacji.
Dostępne w planie podróży Costa Smeralda i Costa Pacifica.

Śniadanie Caprese z widokiem na Faraglioni w Zatoce Capri

Przepiękna panorama na formację skalną Faraglioni o świcie jest idealna do delektowania się neapolitańską wyśmienitą kawą. Podziwiaj krajobrazy wyspy Capri, degustując lokalne ciasto – Torta Caprese.
Dostępne w planie podróży Costa Smeralda.