Unlimited luxury w kurortach Dreams Resorts & Spas

Autor tekstu: , Data publikacji:

Kurorty Dreams Resorts & Spas, należące do sieci AMResorts Collection, zapewniają wysoki poziom luksusu zarówno parom, jak i rodzinom z dziećmi, a wszystko to w wyjątkowej, tropikalnej atmosferze. Należą do nich: Zoetry Wellness & Spa Resorts, Secrets Resorts & Spas, Breathless Resorts & Spa, Dreams Resorts & Spa, Now Resorts & Spa oraz Sunscape Resorts & Spa.

Najlepsze nadmorskie lokalizacje, zapierające dech w piersiach widoki plaż, doskonale urządzone pokoje i apartamenty, eleganckie restauracje, stylowo zaprojektowane bary i saloniki, nadzorowany klub dziecięcy Explorer’s Club (3-12 lat) oraz klub dla nastolatków Core Zone Teens Club (13-17), a także światowej klasy spa tworzą razem niezapomniany klimat.

Każdy kurort oferuje wakacje typu Unlimited-Luxury®, gdzie w cenie znajdują się m.in. posiłki w restauracjach á la carte, do których nie jest wymagana rezerwacja, codziennie uzupełniany minibar, całodobowa obsługa pokoi, basenu i plaży, a także nieograniczone ilości najlepszych alkoholi. Nie trzeba przy tym nosić na ręce niewygodnej opaski. Wielbiciele aktywnego wypoczynku mogą skorzystać z bogatej oferty sportów wodnych i lądowych, a wieczorem dobrze się zabawić przy muzyce na żywo. Oczywiście każdy kurort oferuje także darmowy dostęp do bezprzewodowego i szybkiego Internetu. Kurorty Dreams Resorts & Spas  znajdują się w Kostaryce, na Dominikanie, w Meksyku i Panamie.

Godne polecenia miejsca zarówno na urlop z rodziną, biznesową konferencję, jak i na przyjęcie weselne. Oferują prawdziwie rajskie uciechy, które na zawsze zapadną w pamięć.
amresorts.com