Więcej lotów Emirates od 15 czerwca

Autor tekstu: , Data publikacji:

W związku z decyzją rządu Zjednoczonych Emiratów Arabskich o zniesieniu ograniczeń dotyczących lotów pasażerskich, od 15 czerwca linie Emirates wznowią połączenia do kolejnych 16 miast w swojej siatce. Będą one realizowane przez Boeinga 777-300ER. Ponieważ w większości krajów nadal obowiązują ograniczenia dotyczące podróżowania, przed lotem pasażerowie powinni zapoznać się z procedurami dotyczącymi wjazdu i wyjazdu do poszczególnych państw.

Rezerwacja lotów do następujących miast: Bahrajn, Manchester, Zurych, Wiedeń, Amsterdam, Kopenhaga, Dublin, Nowy Jork JFK, Seul, Kuala Lumpur, Singapur, Dżakarta, Tajpej, Hongkong, Perth i Brisbane, będzie możliwa na stronie emirates.com lub za pośrednictwem biur podróży.

Ponadto od 8 czerwca linie będą oferować loty z Karaczi, Lahore i Islamabadu pasażerom z Pakistanu, którzy chcą podróżować do kierunków w siatce Emirates. Emirates będą zatem realizować loty pasażerskie, jak również operacje cargo z Dubaju do 29 miast, wliczając w to istniejące już loty do londyńskiego Heathrow, Frankfurtu, Paryża, Mediolanu, Madrytu, Chicago, Toronto, Sydney, Melbourne i Manili (od 11 czerwca).

Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.

Współpracując ściśle z rządem Zjednoczonych Emiratów Arabskich, linie Emirates nadal podchodzą z ostrożnością i rozwagą do kwestii wznowienia lotów i odbudowy połączeń między Dubajem a resztą świata.

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom, zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład w tym dystrybucję bezpłatnych zestawów higienicznych zawierających maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne dla wszystkich podróżnych.