Więcej wszystkiego w nowej klasie biznes Lufthansy

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lufthansa, największy europejski przewoźnik, pokazuje pierwsze szczegóły dotyczące nowej klasy biznes. Będzie ona dostępna na razie w najnowszej maszynie Boeing 777-9. Główna zmiana - więcej prywatności, większy komfort i możliwość wyboru niestandardowych miejsc. 

Nowa klasa biznes ona dostępna na regularnych trasach od 2020 roku, w pierwszej kolejności na pokładzie Boeinga 777-9. Nowy fotel stanowi kluczowy element nowego standardu. Pasażerowie Lufthansy będą mogli nie tylko korzystać z łóżek o długości 220 cm – konstrukcja oparcia fotela zapewnia możliwość wygodnego ułożenia ramion leżąc na boku.

Nowy fotel powstał specjalnie na zlecenie Lufthansy we współpracy z pasażerami. Ponad 500 klientów dostarczyło opinii w trakcie fazy projektowej. Prywatność i optymalny komfort to dwie najważniejsze potrzeby pasażerów na trasach międzykontynentalnych.

– Nowa, ultranowoczesna klasa biznes Lufthansy tworzy nowy benchmark na rynku globalnym, oferując pasażerom unikalne doświadczenie podróży – twierdzi Harry Hohmeister, Członek Zarządu Deutsche Lufthansa AG. – Spójnie i konsekwentnie redefiniujemy nasze produkty premium. Skupiamy się i zawsze skupialiśmy na odpowiadaniu na zapotrzebowanie pasażerów, chcąc im zapewnić doskonałą podróż.

W porównaniu do swoich poprzedników, Boeing 777-9 ma znacząco szerszą kabinę. Wszyscy pasażerowie klasy biznes będą mieć bezpośredni dostęp do przejścia. Jest to możliwe dzięki konfiguracji 1-2-1 i 1-1-1. Nowy fotel zapewni znacząco więcej przestrzeni osobistej, intymności, miejsca na przedmioty osobiste i więcej powierzchni płaskich. W zależności od indywidualnych potrzeb, podróżujący mogą wybierać spośród licznych konfiguracji przestrzeni. Np. do wyboru jest zwiększona długość łóżka lub siedzenie z dwukrotnie większą powierzchnią roboczą. Nowa Klasa Biznes Lufthansy oferuje pasażerom zarówno korporacyjnym, jak i podróżującym w celach prywatnych, nieporównywalny luksus i relaksujące doświadczenie podróży.

Dzięki cyfrowym interfejsom wszystkie funkcjonalności fotela oraz pokładowego systemu rozrywki są sterowane z poziomu osobistego urządzenia. Smartfony i tablety mogą być ładowane bezprzewodowo poprzez wbudowany w fotel system.

Nowe rozwiązania zostaną również wprowadzone w obecnej klasie biznes w ciągu najbliższego roku, aby znacząco poprawić komfort pasażerów. Materace, które powstały wyłącznie dla Lufthansy, zostaną dostarczone na pokłady rejsów międzykontynentalnych na początku 2018 roku. Na życzenie pasażerowie otrzymają również piżamy. Dotychczas były one dostępne w klasie First.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji