Z Wiednia bezpośrednio do Los Angeles

Autor tekstu: , Data publikacji:

Linie Austrian Airlines wprowadzą do letniego rozkładu nowe połączenia na trasach dalekiego zasięgu do Ameryki Północnej. Od 10 kwietnia 2017 samoloty Boeing 777 będą obsługiwać nawet sześć rejsów tygodniowo z Wiednia do Los Angeles.

– Po Chicago, Newark i Miami Los Angeles jest czwartym nowym i jak dotąd najdalszym połączeniem oferowanym do USA – mówi Andreas Otto, dyrektor handlowy Austrian Airlines.

Początkowo rejsy na trasie między Wiedniem a Los Angeles będą oferowane sezonowo, w letnim rozkładzie 2017. Wielomilionowa metropolia Los Angeles jest nie tylko atrakcyjnym miejscem docelowym, ale również idealnym portem przesiadkowym dla pasażerów pragnących udać się
w inne rejony świata. Przewoźnik przewiduje, że z kolei blisko dwie trzecie pasażerów przylatujących do stolicy Austrii z Los Angeles przesiądzie się na inne połączenia. W rozkładzie rejsów Austrian Airlines na lato 2017 roku w każdym tygodniu zaplanowano 44 bezpośrednie połączenia do Ameryki Północnej. Liczba ta obejmuje do pięciu rejsów tygodniowo do Miami, po sześć rejsów tygodniowo do Los Angeles i Toronto oraz po jednym rejsie dziennie do Waszyngtonu i Chicago. Austriacki przewoźnik nadal będzie wykonywał 13 rejsów tygodniowo do Nowego Jorku. Dzięki nowym godzinom rejsów pasażerowie będą mogli podróżować do NYC o różnych porach dnia – porannym rejsem na Newark lub popołudniowym na JFK.

Lot z Wiednia do Los Angeles potrwa 12 godzin i 30 minut. Ceny biletów  zaczynają się od 3 150 PLN za przelot wraz z podatkami.