Sto trzydzieści miast na świecie taniej, czyli promocja w Air France KLM

Autor tekstu: , Data publikacji:

Ruszyła zimowa wyprzedaż w Air France KLM. Przeceniono loty z Warszawy, Krakowa i Gdańska do ponad 130 miast na całym świecie.

Linie Air France KLM rozpoczynają Nowy Rok wielką akcją wyprzedażową. Taniej polecieć będzie można do ponad 130 miast we wszystkich zakątkach świata. Przeloty z Warszawy, Krakowa i Gdańska po sporej „przecenie” można rezerwować od czwartku do 26 stycznia, a ceny promocyjne dotyczą lotów od teraz do 10 grudnia 2017. Warto zerknąć na bogatą siatkę połączeń Air France KLM i właśnie teraz upolować tanie bilety na wymarzoną, egzotyczną podróż w Nowym Roku.

Najnowsza oferta Air France KLM objęła swoim zasięgiem Azję, liczne wyspy na Karaibach i Oceanie Indyjskim, Amerykę Północną i Południową, Europę oraz Azję i Afrykę. Korzystając z okazyjnych cen można planować naprawdę odległe wyprawy – od Alaski, przez Madagaskar, po Polinezję. Do wyboru jest wiele ciekawych, unikalnych kierunków jak Kolumbia, Madagaskar, Panama, czy Zanzibar. Nie zabrakło też nowoo otwartych tras jak Windhoek w Namibii (od 3060 PLN) czy kolumbijska Cartagena (od 3160 PLN). Air France i KLM dzięki swoim potężnym siatkom połączeń oraz umowom partnerskim z regionalnymi liniami często docierają do miejsc, do których nieliczni przewoźnicy z Europy oferują loty. W najnowszej promocji linie przygotowały atrakcyjne propozycje zarówno dla podróżnych wylatujących z Warszawy, z Krakowa oraz Gdańska.

Air France KLM oferuje także bilety w promocyjnych cenach na wyspy Morza Karaibskiego i na Oceanie Indyjskim do swoich sztandarowych destynacji: na Martynikę i Gwadelupę (od 1860 PLN). Taniej polecimy też na roztańczoną Kubę (od 2660 PLN), wulkaniczny Reunion (od 3160 PLN) i do „królestwa lemurów” (Madagaskar od 3260). W promocji można kupić też bilet w najdłuższą podróż oferowaną przez Air France – na wyspy Polinezji Francuskiej (Tahiti od 6510 PLN).

Dzięki swoim partnerstwom z innymi liniami oraz własnym lotom, Air France KLM oferuje bardzo bogaty wybór kierunków do obu Ameryk. Na najbardziej poszukiwane przez podróżnych trasy można upolować niezłe rabaty. Tak więc taniej polecimy między innymi do Buenos Aires (od 3960 PLN), Panamy (od 2 660 PLN), Nowego Jorku (od 1940 PLN), Anchorage (od 3 010 PLN), San Juan (od 2610 PLN), do Los Angeles (od 2 520 PLN) oraz wielu innych miast.

Bridge in Rainforest - Costa Rica - Monteverde

W wyprzedaży nie mogło zabraknąć lotów do Azji i Afryki. W sumie w promocji znalazły się 24 popularne azjatyckie kierunki. Na szczególną uwagę zasługują m.in. ceny przelotów poniżej 2 tys. PLN do Pekinu (od 1 800 PLN) oraz Szanghaju (od 1900 PLN). Niską cenę otrzymała też nowa w ofercie KLM – Sri Lanka (od 2560 PLN). Tradycyjnie na azjatyckiej liście promocji nie mogło zabraknąć Wietnamu czy Indii. Podróżni zainteresowani Afryką mogą wybierać spośród aż 25 promocyjnych destynacji, między innymi są to Johannesburg (od 2160 PLN), Zanzibar (od 3 060 PLN), czy nowy kierunek KLM – Windhoek w Namibii (od 3 060 PLN).

W aktualnej promocji Air France lata taniej w świat nie tylko z Warszawy, ale też z Gdańska i Krakowa.