Wizz Air po raz kolejny poleci na narty z Infoski.pl

, Data publikacji:

Juz po raz kolejny tani węgierski przewoźnik Wizz Air zawiezie polskich narciarzy z biurem Infoski.pl do Andory, Włoch i Szwajcarii.. Najlepsze europejskie kurorty zimowe są dostępne dzięki lotom WIZZ przez całą zimę z Gdańska, Poznania, Warszawy i Katowic.

Kompleksowa oferta zimowa Infoski.pl zawiera przelot, 7 noclegów, 6-dniowy skipass, transfer z lotniska, przewóz sprzętu sportowego i ubezpieczenie. Wszystkie świadczenia są w cenie wyjazdu bez żadnych dodatkowych dopłat. Dodatkowo uczestnicy wyjazdów narciarskich z infoski.pl otrzymują pierwszeństwo wejścia na pokład samolotu (Priority Boarding) i dodatkowy bagaż podręczny.

W ofercie znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc we Włoszech, Szwajcarii i Andorze, znanych z doskonałej infrastruktury narciarskiej.

Montecampione:  Dojazd z lotniska Mediolan-Bergamo do ośrodka narciarskiego zajmuje godzinę. To kameralna wakacyjna wioska z komfortową rezydencją La Splaza tuż obok dolnej stacji wyciągu. Wyjątkowa okazja na Alpejskie wakacje w polskiej cenie. Przelot i 7 dni ze skipassem już za 1990 PLN.
Val di Sole: 380 km tras w dolinie słońca u stóp lodowca Presena. Jakość regionu od dawna doceniana przez narciarzy. Wyciągi narciarskie tuż obok hoteli. Po prostu narciarskie dolce vita!
Dolina Aosty: La Thuile i Monterosa Ski to szusowanie u stóp 4 alpejskich gigantów: Mt. Blanc, Monterosa, Gran Paradiso i Matterhorn.
Via Lattea: Trzeci co do wielkości teren narciarski Włoch, posiadający 400 km tras po włoskiej i francuskiej stronie Alp. Arena Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Turynie 2006 roku.
Madesimo: Najnowocześniejszy ośrodek narciarski w Lombardii. Perła ukryta w pobliżu granicy szwajcarskiej i słynnego St. Moritz. Tutaj zawsze panują doskonałe warunki śniegowe, trasy są wypieszczone, a mieszkańcy niezwykle gościnni.

St.Moritz Top of the World : Najsłynniejszy i najbardziej prestiżowy kurort zimowy na świecie. Wśród alpejskich jezior u podnóża trzech lodowców jest 300 km tras narciarskich i 322 słonecznych dni w roku. Dwukrotnie odbyły się tutaj Igrzyska Olimpijskie a w ubiegłym sezonie – Mistrzostwa Świata w narciarstwie alpejskim. St.Moritz to styl i elegancja w najlepszym światowym wydaniu.

 

Szybki lot do Barcelony i po trzech godzinach jazdy autokarem jesteśmy w największym ośrodku narciarskim w Pirenejach. Grandvalira i Vallnord to razem 300 km tras, 300 słonecznych dni w roku i  największa wolnocłowa strefa w Europie. Księstwo Andory ma więcej tras narciarskich niż dróg asfaltowych.

Oferta narciarska dla osób podróżujących samolotami Wizz Air została stworzona przez narciarzy dla narciarzy. Ośrodki narciarskie są blisko lotnisk, hotele blisko stoków i skipassy w cenie wyjazdu.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Dołącz do dyskusji