Wizz Air z nagrodą Air Transport Awards

Autor tekstu: , , Data publikacji:

Wizz Air został wybrany linią lotniczą roku w konkursie Air Transport Awards. Nagrodę odebrał József Váradi, dyrektor generalny grupy Wizz Air, podczas uroczystej gali w Montrealu, która odbyła się obok Sympozjum Transportu Lotniczego 2023 z udziałem liderów branży.

Air Transport Awards to międzynarodowe wyróżnienia branży transportu lotniczego, które są wyrazem uznania dla doskonałości i osiągnięć sektora lotniczego. Coroczne nagrody przyznawane są organizacjom, firmom i liderom branży transportu lotniczego.

József Váradi, dyrektor generalny grupy Wizz Air, powiedział: – Jestem wdzięczny że mogę przyjąć nagrodę dla linii lotniczej roku w imieniu całego zespołu Wizz Air. Wizz Air to jedna z najszybciej rozwijających się i najbardziej ekologicznych linii lotniczych na świecie. Zapewniamy naszym klientom doskonałe usługi w najniższych możliwych cenach w siatce połączeń WIZZ obejmującej 1000 tras w 55 krajach w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji i Afryce. Ta nagroda jest wyrazem uznania dla nieustannych wysiłków zespołu naszych 8000 pracowników, aby latanie stało się dostępne dla każdego.