Onyx inwestuje w Malezji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Hotel marki Amari należącej do hotelarskiej spółki Onyx Hospitality Group powstaje w malezyjskim mieście Johor Bahru. Inwestycja ma zostać oddana do użytku już w 2015r.

Przedsięwzięcie realizowane przez Onyx Hospitality Group jest jednym z etapów programu Suasana Iskandar Malaysia zakładającego rozwój regionu południowej Malezji. Najnowsza nieruchomość przedsiębiorstwa będzie się składać z 207 apartamentów z czego część z nich  przewidziana jest na sprzedaż. Niekwestionowanym atutem lokalizacji inwestycji jest bliska odległość kolejki miejskiej (5 minut spaceru) zapewniającej szybkie połączenie pomiędzy Johor Bahru, a Singapurem.

Zgodnie z założeniami inwestora apartamentowiec zostanie wyposażony w szereg udogodnień dedykowanym gościom oraz mieszkańcom wśród nich galerie kuchni azjatyckiej, salony spa czy sale konferencyjne. Jedocześnie dzięki atrakcjom takim jak Legoland czy Park Angry Birds miasto Johor Bahru staje się coraz popularniejszą lokalizacją kontynentu na rodzinne urlopy i weekendowe wyjazdy. Dotychczas w samym 2013r. miejscowość tą odwiedziło blisko 25mln turystów z czego 12.6mln w okresie od lipca do października br.

-Onyx Hospitality Group jest firmą wywodzącą się z Tajlandii. Aktualnie Amari jest rozpoznawalną w tym państwie marką. W chwili obecnej priorytetowe są dla nas inwestycje na terenie kontynentu. Pragniemy, aby Amari stała się znaną i uznawaną marką w całej Azji dlatego też podjęliśmy decyzję o inwestycji w Malezji – powiedział Peter Henley, prezes ONYX.