Nowy lounge w Hong Kongu największy w Azji

Autor tekstu: , Data publikacji:

Lounge o powierzchni 1.393 metrów kwadratowych zbudowany na lotnisku w Hong Kongu jest największym tego typu obiektem w Azji. Zgodnie z założeniami Plaza Premium przedsiębiorstwa realizującego inwestycję salon ma zostać oddany do użytku już w listopadzie tego roku.

Meble stworzone na zamówienie, nowoczesny design oraz różnorodność usług tak w skrócie można opisać  luksusową poczekalnię powstającą na lotnisku w Hong Kongu. Ogromna powierzchnia loungu ma zapewnić indywidualny wystrój każdej z sal oraz szeroki wachlarz oferowanych usług. W planie obiektu architekci przewidzieli m. in. specjalny VIP lounge – czyli miejsce, w którym będzie można odbyć spotkanie biznesowe bądź zorganizować konferencję.

Standardowym elementem wyposażenia tego typu obiektów będzie przede wszystkim szybkie bezprzewodowe WiFi. W skład zaplecza informatycznego loungu mają wejść również stacje robocze, punkty ksero oraz osprzęt umożliwiający ładowanie własnych urządzeń mobilnych.

Oferta kulinarna salonu ma się koncentrować przede wszystkim wokół specjałów kuchni chińskiej takich jak chińska mleczna herbata, bułka z masłem i ananasem, chińskie ryżowe ciasteczka czy tarty jajeczne. Nie oznacza to jednak, że chińskie przysmaki będą jedynymi jakich będzie można skosztować w loungowych restauracjach. W menu mają znaleźć się również standardowe dania mięsne, ryby czy makarony, a także bar sałatkowy i piekarnia.