Warszawa Modlin: Całodobowe połączenie autobusowe z Lotniskiem

Autor tekstu: , Data publikacji:

Autokary firmy Modlin Bus, kursujące między Portem Lotniczym Warszawa/Modlin a centrum Warszawy zostały oznakowane specjalnie na potrzeby trasy lotniskowej.

Przystanek MODLINBUSÓW w śródmieściu Warszawy znajduje się tuż przy Dworcu Centralnym, na parkingu strzeżonym Spółdzielni Uniwersum przy Al. Jerozolimskich 56. Autokary zatrzymują się też na pętli autobusowej ZTM Metro Młociny 25, a następnie przed terminalem Lotniska Warszawa/Modlin. Dojazd, w zależności od pory dnia i nasilenia ruchu na drogach, trwa od 50 do 100 min. Jest to jedyne bezpośrednie połączenie.

Bilety w cenie 33 zł. można kupić online na stronie www.modlinbus.pl, w kasie przewoźnika na lotnisku lub bezpośrednio w autokarze. Za bilet zapłacić można kartą kredytową lub gotówką. Przyjmowane są także waluty zagraniczne (EUR, GBP, NOK, SEK, USD).

Pierwszy MODLINBUS rusza na trasę z centrum Warszawy o godzinie 2.30 w nocy, natomiast ostatni kurs z lotniska w kierunku Warszawy o godzinie 00:10. W ten sposób, rozkład jazdy linii Modlin Bus dostosowany jest do rozkładu lotów na Lotnisku Warszawa-Modlin.

Nowoczesne autokary Scania Touring HD, wyposażone są w bezpłatny dostęp do Internetu oraz klimatyzację.

Rozkład jazdy autobusów Modlin Bus znajdziemy TUTAJ