Warszawska Pijalnia Whisky w Apartamentach Zgoda

Autor tekstu: , Data publikacji:

W październiku 2012 roku w budynku Apartamentów Zgoda Warszawa by DeSilva otwarto Warszawską Pijalnię Whisky.

W nowym whisky barze podaje się wyłącznie single malt whisky, uważaną przez koneserów trunku za najlepszą.

Zlokalizowana w samym centrum stolicy Warszawska Pijalnia Whisky to miejsce dla miłośników szkockiej wody życia. Można się tutaj cieszyć smakiem whisky jednosłodowej, której nie kupimy nigdzie indziej. Są to bowiem butelki pochodzące z portfolio The Single Malt Whisky Society, stowarzyszenia, które butelkuje wyłącznie whisky pochodzące z jednej beczki. Dzięki temu smak whisky z naszego baru jest unikalny i wyjątkowy za każdym razem, gdy otwierana jest nowa butelka szkockiej.

Artur Wyłupek, gospodarz baru, jest zdania, że whisky już teraz może być ciekawą alternatywą dla polskiej wódki i dobrym startem do dalszego imprezowania w jednym z popularnych klubów stolicy:  – Warszawska Pijalnia Whisky jest miejscem szczególnym. Stawiamy na jakość, stąd szeroki wybór single maltów ze Szkocji. Co ważne, ceny whisky są przyjazne i zaczynają się już od 16 pln za 2 cl. Pamiętajmy jednak o mocy whisky, która nierzadko przekracza 60% alkoholu. To robi różnicę – mówi z uśmiechem Wyłupek. – Ale liczy się powolna degustacja whisky w doborowym towarzystwie – podkreśla szybko gospodarz baru.

W Warszawskiej Pijalni Whisky już teraz odbywają się wieczorne degustacje i spotkania firmowe, co jest wyróżnikiem Apartamentów Zgoda Warszawa by DeSilva oraz stanowi uzupełnienie podstawowej oferty, czyli 51 komfortowo i nowocześnie urządzonych apartamentów oraz 2 sal konferencyjnych.