Więcej połączeń SAS w sezonie zimowym

Autor tekstu: , Data publikacji:

SAS uruchomi w sezonie zimowym siedem nowych tras ze Skandynawii, w tym cztery do kurortów turystycznych w Hiszpanii.

13 maja ruszyła sprzedaż biletów na loty z rozkładu zimowego 2014/2015, który będzie stopniowo wprowadzany od listopada. Zimą klienci SAS będą mieli do dyspozycji połączenia na nowych trasach: Kopenhaga-Las Palmas, Aalborg-Malaga, Billund-Malaga, Goeteborg-Genewa, Bergen-Las Palmas, Oslo-Hamburg oraz Oslo-Wilno.

– Widzimy ogromne zainteresowanie hiszpańskimi kurortami w miesiącach zimowych, dlatego uruchamiamy więcej bezpośrednich połączeń ze skandynawskich lotnisk do Hiszpanii. SAS oferuje więcej połączeń i większą ich częstotliwość lotów niż jakikolwiek inny skandynawski przewoźnik i cały czas pracujemy nad rozszerzeniem oferty dla naszych klientów – tłumaczy mówi Joakim Landholm, wiceprezes wykonawczy SAS ds. rozwoju siatki połączeń.

Wraz z czterema nowymi połączeniami, w 2014 roku SAS oferuje łącznie 34 połączenia ze Skandynawii do siedmiu miast w Hiszpanii. Z kolei w sezonie narciarskim pasażerowie z Goeteborga będą mogli odwiedzić szwajcarskie Alpy dzięki nowemu bezpośredniemu połączeniu z Genewą, natomiast pasażerowie z Oslo będą mogli wybrać się na Boże Narodzenie do Wilna. W zimowym rozkładzie lotów SAS zwiększa liczbę połączeń do USA. Linie zwiększają z pięciu do sześciu liczbę połączeń realizowanych w ciągu tygodnia ze Sztokholmu do Nowego Jorku i Chicago oraz dodają dwa loty w tygodniu na trasie Oslo-Nowy Jork.

Dyskusja

Co myślisz o artykule?

Business Traveller

Brak możliwości komentowania.