Wiosenne przebudzenie z siecią Accor

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wiosna sprawia, że chcemy zmieniać siebie i wszystko wokół. Do wiosennego przebudzenia zapraszają hotele sieci Accor ofertą 3=2.

W wybranych 45 hotelach w Polsce marek: Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Orbis Hotels goście śpią trzy noce, a płacą tylko za dwie. 3=2 jest ogólnoświatową kampanią sieci hotelowej Accor.

 Wiosna to idealna pora na inspirujące wyprawy, relaks z rodziną i przyjaciółmi w największych polskich miastach i kurortach. To również świetna okazja na krótkie wyjazdy zagraniczne. Za jedynie 2/3 ceny wybrane hotele marki Sofitel, Novotel, Mercure, ibis i Orbis Hotels oferują na 3 noce pełny komfort, wysoką jakość usług oraz szeroki wybór lokalizacji. Klienci, którzy chcą skorzystać z tej unikalnej promocji, powinni dokonać rezerwacji trzech nocy w okresie od 13 marca do 9 kwietnia na stronach accorhotels.com lub orbis.pl.

Odkrywanie przez trzy dni uroków malowniczego Krakowa wyniesie nas około 640 zł. Za wycieczkę do Gdańska i trzydniowy pobyt nad morzem zapłacimy ok. 450 zł. Zaś wiosenne zakupy w Berlinie będą nas kosztować jedynie ok. 860 zł. Tylko tyle zapłacą dwie osoby za 3 noclegi  ze śniadaniami.

-Rezerwacje dla użytkowników kart A|Club dostępne są od 6 marca do 13 marca 2012

-Rezerwacje dla wszystkich osób nieposiadających kart A|Club od 13 marca do 9 kwietnia 2012

-Oferta „3=2” trwa od 9 marca do 15 kwietnia 2012

Akcję 3=2 wspiera kampania reklamowa na wybranych portalach ogólnoinformacyjnych i branżowych. Wszystkie hotele objęte promocją 3=2 są wyszczególnione na stronach accorhotels.com i orbis.pl