Wybierz najlepszą linię lotniczą 2011 roku

Autor tekstu: , Data publikacji:

Tylko do 25 marca trwa plebiscyt na Najlepszą Linię Lotniczą 2011 roku operującą w Polsce. Na uczestników głosowania czekają atrakcyjne nagrody.

Prestiżowy plebiscyt już po raz ósmy organizuje portal Pasażer.com, przy współpracy Kraków Airport.

Głos można oddać na stronie www.najlepszalinia.pl w trzech kategoriach: najlepsza tania linia lotnicza, najlepsza tradycyjna linia lotnicza oraz najlepsza linia czarterowa. Drugi raz w historii konkursu kapituła ekspercka wytypuje wydarzenie, które w 2012 roku będzie miało największy wpływ na branżę lotniczą oraz wybierze: najlepszą linię biznesową, najlepszą nową trasę, najbardziej znaczące wydarzenie w branży w minionym roku oraz najlepszego przewoźnika 2011.

-Siłą tego Plebiscytu jest to, że mogą się w nim wypowiedzieć zarówno pasażerowie jak i eksperci. Nagradzając ambitne projekty i dobre praktyki chcemy wspierać rozwój branży lotniczej w naszym krajupodkreśla Jan Pamuła, Prezes Kraków Airport.

– Już od ośmiu lat internauci wybierają najlepszych przewoźników lotniczych w Polsce.Nasz Plebiscyt to doskonała okazja dla linii lotniczych, aby mogły poznać opinię swoich pasażerów – mówi Paweł Cybulak, redaktor naczelny pasazer.com

Plebiscyt trwa do 25 marca. Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi 29 marca na uroczystej gali w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie. Do głosowania zaproszone są osoby, które korzystają z usług linii lotniczych i portów lotniczych, podróżując w celach biznesowych lub prywatnie. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody, wśród nich nagroda główna, ufundowana przez biuro podróży ITAKA  – tygodniowa wycieczka dla 2 osób na Fuerteventurę.

Plebiscyt corocznie cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony głosujących, w ubiegłym roku głosy oddało 22 tysiące osób. Czy w tym roku ta liczba zostanie przekroczona? Dowiemy się już niebawem.