Wizz Air: 20% obniżka cen na wszystkie loty

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air ogłasza jednodniową noworoczną wyprzedaż miejsc z 20 procentową zniżką* na wszystkie loty zarezerwowane dziś - 4 stycznia 2013

Wizz Air zapewnia, że pasażerowie, którzy wykupią 4 stycznia nisko kosztowe loty do którejkolwiek z ponad 83 miast (89 tras z Polski), mogą skorzystać z 20 procentowej obniżki i korzystać z jeszcze niższych cen. Ta 20% noworoczna promocja pojawiła się po ogromnym sukcesie specjalnej oferty dla członków klubu Wizz Discount Club, która miała miejsce na początku roku. Miejsca, które nie zostały jeszcze wykupione przez członków Wizz Discount Club, są teraz dostępne dla wszystkich pasażerów z 20% obniżką.

– Noworoczna 20 procentowa promocja Wizz Air umożliwia oferowanie naszym pasażerom jeszcze niższych cen. Dzięki temu mogą oni korzystać z takich samych promocji, jakie zapewniamy członkom klubu Wizz Discount Club poza ich gwarantowanymi zniżkami. Zachęcamy łowców promocji i doświadczonych pasażerów do skorzystania z noworocznej promocji i szybkiej rezerwacji biletów z 20 procentową obniżką. Oferta obowiązuje do północy 4 stycznia, powiedział Daniel de Carvalho, Corporate Communications Manager w Wizz Air.