Wizz Air rozdaje bilety

Autor tekstu: , Data publikacji:

Wizz Air odwołuje dzień zakończenia wakacji. Przewoźnik rozdaje 69 biletów na lot (w jedną stronę) z Modlina do jednego z 20 europejskich miast.

31 sierpnia, po godzinie 18-tej, w okolicy słupa kilometrowego w Warszawie* pojawi się Bart – ‘you tubowa’ gwiazda Wizz Air. Tym razem Bart będzie rozdawał bilety tym, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe wskazując na słupie kilometrowym miasta, do których lata Wizz Air z lotniska w Modlinie.

– Wizz Air już od miesiąca z powodzeniem obsługuje nisko kosztowe lotnisko w Modlinie. Przez ten czas przewieźliśmy 120 tysięcy pasażerów, odbywając prawie 900 lotów, co uczyniło nas dominującym przewoźnikiem na nowo otwartym lotnisku, gdzie znajduje się nasza baza operacyjna (jedyna w Polsce).

Wizz Air oferuje z Modlina tanie loty do: Barcelony, Bolonii Forli, Burgas, Brukseli Charleroi, Cork, Doncaster Sheffield, Eindhoven, Glasgow Prestwick, Goteborg, Liverpoolu, Londynu Luton, Malmo, Madrytu, Mediolanu Bergamo, Oslo Sandefjord Torp, Paryża Beauvais, Rzymu Fiumicino, Stavanger i Sztokholmu Skavsta.

System rezerwacji lotów na stronie wizzair.com jest transparenty, nie zawiera żadnych ukrytych kosztów, łatwo jest na nim znaleźć tanie loty, które reklamujemy. Chcemy przypomnieć Warszawiakom o naszej przejrzystej ofercie i radości z latania. W związku z tym, wysyłamy naszego Barta, żeby rozdał 69 darmowych biletów Wizz Air dla pierwszych napotkanych osób, które prawidłowo odpowiedzą na jego pytania, mówi Daniel De Carvalho, menedżer do spraw komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

*Słup kilometrowy w Warszawie – słup znajduje się u zbiegu Alei Jerozolimskich i ulicy Marszałkowskiej. Oznacza geograficzne centrum Warszawy – od tego miejsca liczone są odległości na mapach do różnych miast w Polsce i na świecie. Ze względu na swoje położenie jest również określany mianem środka Wszechświata.